میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۱۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 633 بازدید

اولین سمینار تخصصی آمادگی آزمون‌های نظام مهندسی به صورت رایگان برگزار می شود

اولین سمینار تخصصی آمادگی آزمون‌های نظام مهندسی به صورت رایگان برگزار می شود

آزمون‌های نظام مهندسی جهت کسب پروانه اشتغال در رشته های هفتگانه مهندسی شامل: معماری، عمران، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی، شهرسازی، نقشه برداری و ترافیک  سالانه دو بار  در کشور برگزار می گردد.

آزمون های نامبرده به روش «جزوه باز» برگزار می شوند لیکن سطح دشواری آزمون ها حداقل در پنج دوره گذشته، موجب عدم قبولی اکثر داوطلبان و اجبار به شرکت مجدد در آزمون ها جهت کسب صلاحیت حرفه ای گردیده است. بدیهی است ارزیابی مکرر و عدم کسب نتیجه دلخواه در چنین آزمون هایی که در سطوح تخصصی برگزار می شود، علاوه بر هدر رفت ِزمان و تحمیل هزینه‌های ثبت نام، آشفتگی ذهنی و عدم آسودگی خیال را برای مهندسین جدید الورود به عرصه حرفه ای به دنبال دارد.

با توجه به رشد صعودی فارغ التحصیلان گرایش مهندسی در منطقه لارستان و احساس نیاز داوطلبان به استفاده از تجربیات تخصصی قبولی شرکت کنندگان دوره های اخیر، اولین سمینار رایگان آمادگی آزمون‌های نظام مهندسی ویژه داوطلبین پایه سه، معماری و عمران با همکاری کمیته عمران دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان شهرستان گراش در ۱۱ تیرماه سال جاری در سالن دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار می گردد.

بیان کلیاتی از آزمون، بررسی تخصصی و بودجه بندی سوالات آزمون های نظارت و اجرا و همچنین تحلیلی بر چگونگی برگزاری و حل سوال آزمون طراحی-معماری محورهای بحث در این سمینار هستند. اطلاعات تکمیلی و موضوعات مورد بحث در این نشست، در پوستر ارائه شده است.

مهندس فائزه اردشیری به عنوان سخنران و مهندس بهزاد بیغرض به عنوان همکار اجرایی در این نشست همکاری دارند.

از کلیه علاقمندان و متقاضیان شرکت در آزمون نظم مهندسی ساختمان دعوت می شود در این گردهمایی شرکت نمایند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان