میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 آگوست 2014 ساعت 3:51 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 1,137 بازدید

اولین نشست تخصصی روانشناسی در لار برگزار شد

اولین نشست تخصصی روانشناسی در لار برگزار شد

مرضيه شمس: اولین نشست تخصصی روانشناسی با موضوع «روانشناسی و مشکلات پیش رو» با محوريت «بازسازي نگرش ها به روانشناسي» با حضور دکتر مهدی رضا سرافراز، عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز در مجتمع فرهنگی قمر بنی هاشم (ع) برگزار شد.

اين جلسه با سخنرانی مجید شاه محمدی، یکی از اعضای گروه رشد و توسعه روانشناسی لارستان و بیان خیر مقدم به مهمانان شروع شد.

IMG_1385

بعد از آن دکتر سرافراز از دانش آموختگان و مشاوران حاضر در جلسه خواست به بیان سوالات خود در زمینه  مشکلات پیش رو در مباحث مربوط به روانشناسی و مشاوره بپردازند.

از گلایه های مشاوران و روانشناسان حاضر در جلسه، نیاز به برگزاری کارگاه های آموزشی مشاوره، کمبود کیلینیک تخصصی مشاوره و روانشناسی، کم کاری فارغ التحصیلان مشاوره و روانشناسی و نبود هدفی مشخص برای ارتقای روانشناسی در سطح شهر می توان اشاره کرد.

در ادامه دکتر سرافراز با در نظر گرفتن سوالات حضار جمع بندی خود را اینگونه بیان کرد: دغدغه اصلی در لار می تواند این باشد که روانشناسان لارستانی، باید از تشکیل مجموعه ای که آنها را به مردم بشناساند حمایت کنند، که این مجموعه یک گام مهم در ترقی و توسعه کمی و کیفی روانشناسی در لارستان خواهد شد.

وي با اشاره به ضرورت وجود یک تعامل دو سویه بین روانشناسان و مردم افزود: همه باید کمک کنند تا هر کسی در هر گرایشی که تخصص دارد به کار گرفته شود و تخصص آنها شناخته شود که این شناخت  باعث ارتقای سطح کیفی روانشناسی در لارستان خواهد شد.

IMG_1396 IMG_1383 IMG_1401

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان