میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 اکتبر 2014 ساعت 11:30 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده 5 دیدگاه 1,403 بازدید

ايجاد بانك اطلاعات فرهيختگان لارستاني در دانشگاه دولتي لار

ايجاد بانك اطلاعات فرهيختگان لارستاني در دانشگاه دولتي لار

مرکز آموزش عالی (دانشگاه دولتی) لار در نظر دارد با هدف بهره‌گیری از توانمندی‌های متخصصین شهرستان، بانک اطلاعات جامعی از فرهیختگان لارستانی تهیه نماید. دراین راستا، از فرهیختگان عزیز خواهشمندیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و تکمیل  فرم مربوطه به سایت دانشگاه دولتی لار(www.laru.ir) مراجعه فرمايند.


5 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  کار تکراری چرا می کنید؟
  هم همایش جوانان و اندیشه اخیر و هم وبسایت میلادلارستان این کار رو شرو ع کردن. شما بیایید اون ها رو تکمیل کنید و به جاش ایده نو بدید

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام. بانک اطلاعاتی مرکز آموزش عالی لار در اوایل فروردین با کمک نشریه میلاد، انجمن لارستانیهای مقیم تهران و شیراز شروع به جمع اوری و تکمیل شد. ظاهرا درحال حاضر از حیث کیفیت کامل تر است. به‌گونه‌ای که همایش جوان و اندیشه از این بانک استفاده کردند.
  با این حال به نظر میرسد اسامی زیادی هنوز ثبت نشده، بویژه لارستانیهای غیر لاری… هدف تکمیل فایل اولیه است.
  شایان ذکر است این فایل در وبسایت دانشگاه نیز قابل دسترسی است.
  باتشکر فراوان از پیشنهاد شما

 3. دانش آموخته گفت:

  0

  0

  سلام. پررنگ ترین نقش و بیشترین آمار در دست انجمن فارغ التحصیلان سمپاد هست.

 4. سمپادی مطلع گفت:

  0

  0

  باسلام
  مشخصات حدود ۲۰۰ نفر از فارغ التحصیلان لارستان بزرگ توسط انجمن فارغ التحصیلان سمپاد لارستان در تابستان ۹۳ به این لیست بسیار ناقص اضافه شد.شایان ذکر است که کل اسامی جمع آوری شده توسط سایت میلاد لارستان(که ایده ی اولیه این طرح هم بصورت ناشناس و در قالب ایمیل به دفتر میلاد داده شده است)،همایش جوان و اندیشه ، و مرکز آموزش عالی در طول این۳،۴ سال ؛ ۴۰۰ نفر بود(اعم از دکترا،دانشجو دکترا،کارشناسی ارشد و کارشناسی) که اعضای بی ادعای انجمن فارغ التحصیلان سمپاد لارستان در طی دوماه ۵۰% افزایش دادند.
  طبق آماری که از کارگزارفرد مسئول جمع آوری آمار انجمن فارغ التحصیلان سمپاد در جلسه ی کارگروه های تخصصی انجمن فارغ التحصیلان سمپاد نقل شد،بخش وسیعی(بیش از نیمی) از این آمار مربوط به فرهیختگان لارستان بزرگ در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا بوده که خیلی از مسئولین لارستان از آن بی اطلاع بودند.همچنین در این جلسه مطرح شد که اطلاعات ورودی های ۸ سال اخیر لارستان در دانشگاه ها در حال آماده سازی برای ورود به این لیست است که تعداد آن را حدود۵۰۰نفر اعلام کرد.
  وی دلیل موفقیت انجمن فارغ التحصیلان سمپاد در انجام این کار را برنامه ریزی مناسب جهت تکمیل این لیست ارزشمند عنوان کرد و کارهای صورت گرفته را به صورت زیر تشریح کرد:
  ۱-دادن فراخوان به فارغ التحصیلان سمپاد لارستان از دوره ی اول فارغ التحصیلی تاکنون جهت فرستادن سوابق تحصیلی،علمی و پژوهشی
  ۲- جلب نظر اداره آموزش و پرورش جهت در اختیار قرار دادن لیست قبولی ها
  ۳- گرفتن مجوز از حراست آموزش و پرورش جهت دریافت اسامی قبولی های کنکور از مدارس
  ۴- گرفتن اطلاعات به صورت هرمی از افراد به این صورت که از هر فرد علاوه بر اطلاعات خودش، اطلاعات آشنایان و دوستان خود را نیز دریافت میکردیم
  ۵- استفاده از ظرفیت های کارگروه ها جهت تکمیل رشته های مربوط به هر کارگروه
  وی افزود مورد بعدی جهت تکمیل هر چه بهتر این لیست داشتن یک شماره موبایل یا ایمیل جهت تماس با این افراد بود که با وجود تمام محدودیت ها و مشکلات توانستیم حدود۸۰% از اسامی وارده را با شماره تماس یا ایمیل ثبت نماییم.
  در پایان آن جلسه آقای کارگزارفرد افزودند در ابتدا قرار بود که این اطلاعات با حفظ حریم شخصی افراد به صورت یک بانک آنلاین در اختیار عموم گیرد و قابلیت به روز رسانی نیز داشته باشد اما بعد از اینکه مطلع شدیم نظیر این برنامه در دستور دبیرخانه همایش جوان و اندیشه است؛ مذاکراتی با دبیرخانه همایش جوان و اندیشه انجام گرفت که بنا بر این شده که این لیست را به صورت یک بانک نرم افزاری تهیه کرده و اختیار ادارات و مراکز ذی ربط قرار داده شود.

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  http://www.larbon.blogfa.com
  یه لیست نسبتا کامل رو می تونید اینجا پیدا کنید.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان