میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 فوریه 2020 ساعت 6:46 ب.ظ سرویس:اجتماعی 23 دیدگاه 1,650 بازدید

ایام فاطمیه متعلق به همه است، آن را جناحی نکنیم/ ریشه غالبِ اختلافات سخنرانانی هستند که از خارجِ لارستان آمده اند

فرماندار ویژه لارستان:

ایام فاطمیه متعلق به همه است، آن را جناحی نکنیم/ ریشه غالبِ اختلافات سخنرانانی هستند که از خارجِ لارستان آمده اند

به گزارش زینب دلام از «آفتاب لاستان» در دیدار فرماندار و مسئولان اداری شهرستان با امام جمعه شهر لار که صبح امروز، یکشنبه، در دفتر امام جمعه برگزار شد، پس از تلاوت قرآن، جلیل حسنی ضمن گرامی داشت دهه فجر اظهار کرد: دهه فجر یادآور از جان گذشتگی ها، ایثار، وحدت، همبستگی و همدلی همه اقشار مختلف مردم در راستای پاسداری از ارزش های اعتقادی، استقلال کشور، عزت اسلامی و آزادی هر چه بهتر و بیشتر بود.

وی خاطرنشان کرد:  مردم با هماهنگی، اتحاد و با رهبری مردی که همه اقداماتش پیامبرگونه بود توانستند با استبداد زمان، نظام شاهنشاهی و حاکمیتی که استقلال کشور را به تاراج برده بود مقابله کنند و فضای کشور را مملو از معنویت و همبستگی کنند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان تصریح کرد: این ایام، بعد از گذشت چندین سال، پویایی و تحرک خود را چه در زمان امام خمینی و چه در زمان مقام معظم رهبری در راستای تثبیت هر چه بیشتر استقلال کشور و نهادینه کردن ارزش های دینی و اسلامی در جامعه حفظ کرده است.

اگر می خواهیم به عنوان یک بازیگر قوی در عرصه جهانی حاضر شویم به وحدت نیاز داریم

حسنی اظهار کرد: یکی از دلایل نابودی بسیاری از انقلاب ها این بود که رهبران شان نتوانسته بودند وضعیت متناقض گونه بین تغییر و ثبات را به یک وضعیت مسالمت آمیز تبدیل کنند و همین باعث شد که بسیاری از انقلاب ها شکست بخورند اما امام با اعتقادات و شخصیت کاریزماتیکی که در جامعه داشتند این وضعیت را به درستی به پیش بردند.

وی اضافه کرد: اگر امروز، در عرصه سیاست خارجی، می خواهیم به عنوان یک بازیگر قوی حاضر شویم و از نظام، کشور و منافع مان دفاع کنیم به این وحدت نیاز داریم و اقتدار ما در عرصه جهانی تابعی از متغیرهایی است که در کشور وجود دارد.

فرماندار ویژه لارستان افزود: همه ی ارکان قدرت شامل نیروهای نظامی و انتظامی، دولت، قوه قضائیه و قوه مقننه متعلق به جمهوری اسلامی هستند و در زمانی که دشمنان در راستای محدود کردن اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایجاد تفرقه و اختلاف و چند قطبی کردن جامعه یک صدا شده اند باید وحدت داشته باشیم.

اگر هر یک از ارکان نظام مورد بی حرمتی و تخریب قرار گیرد قطعا یکی از پایه های نظام سست می شود

جلیل حسنی خاطرنشان کرد: هر یک از ارکان نظام که مورد بی حرمتی، بی توجهی و تخریب قرار بگیرد قطعا یکی از پایه های این نظام سست شده است. البته طبیعی است که اگر در برخی جاها، انتقاد و ارزیابی برنامه ها نباشد ممکن است مشکلات حفظ شوند و تغییری در راستای بهتر شدن برنامه ها و فعالیت ها شکل نگیرد.

وی تصریح کرد: کسانی که به عنوان نمایندگان مردم در انتخابات شرکت می کنند از زمانی که ثبت نام می کنند باید آمادگی انتقاد با حتی تخریب را نیز داشته باشند؛ به عبارت دیگر، چه در زمان تبلیغات انتخاباتی و چه در زمانی که مسئولیت دارند و باید پاسخگو باشند این آمادگی را باید داشته باشند که مورد نقد و بررسی قرار گیرند.

اگر تضارب افکار نباشد خروجی فعالیت ها ممکن است ناقص باشد

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان اظهار کرد: ایران، کشوری با محوریت مردم سالاری دینی است، از سال ۵۷ که انقلاب پیروز شد و با حمایت مردم، قانون به همه پرسی گذاشته شد، مردم آمدند که همه افکار مورد توجه قرار گیرد. به عبارت دیگر، یکی از موضوعاتی که در اینجا قلمداد شد بحث آزادی احزاب، شخصیت ها و تشکل های سیاسی برای نقد برنامه ها بود؛ بنابراین، اگر تضارب افکار نباشد خروجی فعالیت ها ممکن است ناقص باشد.

ایام فاطمیه متعلق به همه است، آن را جناحی نکنیم

حسنی خاطرنشان کرد: در نظامی که این همه میدان به اشخاص مختلف داده اند که بیایند نقد کنند و برنامه های شان را اعلام کنند چه دلیلی دارد که بخواهیم ایام الله ها را و شب هایی که مربوط به اعتقادات همه ی ماست را جناحی کنیم. با هر دیدگاهی که داریم، ایام فاطمیه متعلق به همه ماست و بهتر است در این شب ها نصایحی بشنویم که باعث هدایت همه ما می شود.

وی با اشاره به اینکه انتقاد به همه ارکان اجرایی کشور وارد است و برای هیچ شخص یا جریانی محدویت ایجاد نشده گفت: یکی از فضیلت های نظام مقدس جمهوری اسلامی این است که همه را آزاد گذاشته اما چرا در شبی که مربوط به حضرت فاطمه(س) است به مردم اعلام کنند چرا به دهن فلان مسئول نزدید آن هم شخصی که در لباس مقدس روحانی است.

ریشه بیشتر اختلاف ها و تقرقه هایی که در شهرستان وجود دارد از طرف برخی سخنرانانی بوده که از خارج از شهرستان آمده اند

معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان تصریح کرد: ریشه بیشتر اختلاف ها و تقرقه هایی که در شهرستان وجود دارد از طرف برخی سخنرانانی بوده که از خارج از شهرستان آمده اند چون مردم منطقه، فرهنگ غنی و اعتقادات راستینی دارند و رابطه خوبی بین مدیران، هیئت های مذهبی و علمای شهرستان وجود دارد.

حسنی افزود: وقتی اشخاصی که از بیرون می آیند وضعیت شهرستان را متوجه نشوند و ترکیب مذهبی شهرستان را ندانند دست به کارها و اقداماتی می زنند که منشا اختلاف می شود.

وی خاطرنشان کرد: به همه کسانی که فعالیت های دینی، مذهبی و انقلابی می کنند توصیه می کنم که سعی کنند در راستای آرمان های انقلاب باشد چون ما در همه موضوعات اعم از اقتصادی، امنیتی و سیاسی به وحدت نیاز داریم.

ایام الله ها مورد حرمت قرار گیرند

فرماندار ویژه لارستان اظهار کرد: ایام الله ها باید مورد حرمت و توجه ویژه همه مردم قرار گیرد چون این روزها فرصتی است برای وحدت، همدلی و مبارزه با استکبار.

جلیل حسنی اضافه کرد: همه روسای جمهور نقاط قوت و ضعف داشتند اما اینکه در منبرهایی که مربوط به ائمه معصوم و حضرت فاطمه است به یکی توصیه کنیم که چرا در دهن رئیس جمهور نمی زنی این اهانت به همه است چون رئیس جمهور نمایندگی ما را در عرصه جهانی می کند.

وی تصریح کرد: همه ما باید در نظر داشته باشیم که در کنار اختلافاتی که داریم مقام معظم رهبری کجا حرف آخر را می زند و در کنار ایشان باشیم و اختلافات داخلی نباید آن چنان پیش رود که توجه و وقت همه ما را به خودمان وا دارد به طوری که از دشمنان اصلی غافل شویم.


23 نظر

 1. ناشناس گفت:

  8

  0

  […] … البته این که گفته ریشه بیشتر اختلاف ها و تفرقه هایی که در شهرستان وجود دارد از طرف افرادی بوده که ار خارج از شهرستان آمده اند درسته، بگو آقای بروجردی بره تا مشکلات مرتفع بشه… بذارید انتخابات بین کاندیداهای لارستانی برگزار بشه… نه کسی که صرفاً زادگاهش لارستان بوده … رفته پشت سرش هم نگاه نکرده …

 2. لارستانی گفت:

  4

  0

  جانا سخن از زبان ما می گویی

 3. سعید گفت:

  3

  1

  جناب فرماندار محترم
  کمی تحقیق کنید متوجه خواهید شد که چه کسی پشت این قضیه است

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   آقایان رفتند قراردادی را با آمریکا و پنج کشور امضا کردند و در آن کمترین دقت‌های دیپلماتیک‌ و حقوقی را نادیده گرفتند و در اجرا گرفتار شدند.
   همین باعث شد همه تعهدات خود را عمل کنند و آمریکا نه تنها به تعهدات خود عمل نکرد بلکه قرارداد را پاره کرد و بر حجم و وزن و قافیه تحریم‌ها در طول و عرض و ارتفاع افزود: الان به جایی رسیده‌‌اند که وزیر خارجه ما را به آمریکا راه نمی‌دهند. به هواپیمای او در آلمان بنزین نمی‌دهند و او را هم در فهرست تحریم‌ها گذاشته‌اند. معلوم شد از ادب و آداب دیپلماتیک چیزی نمی‌دانند.
   در عرصه حقوقدانی معلوم شد از حقوق بین‌الملل، روابط بین‌الملل و شناخت حریف و شناخت حریم منافع ملی چیزی نمی‌دانند اما ادعای آن‌ها گوش فلک را کر کرده است. ترامپ فرمانده ارشد نظامی ما که مهمان دولت عراق بود با یک فرمانده ارشد عراقی را ترور می‌کند. دنیا این عمل را تقبیح می‌کند. رئیس دیپلماسی دولت هنوز معتقد است با این تروریست قمارباز و حرامزاده باید مذاکره کرد، کجای این رویکرد با مبانی عقلی و حقوقی و دیپلماتیک می‌خواند.

 4. ادینه گفت:

  -1

  4

  درود بر فرماندار محبوب و مردمی و مرد اخلاق
  الحق و الانصاف قدر همچین فرمانداری را باید دانست
  مدیر، مدیر ، آگاه ، توانمند ، و اخلاق مدار

  فقط باید گفت ریشه اختلافات افرادی که از خارج از شهرستان می آیند نیست
  مشکل لارستان لاری هایی هستند که بدون درک و فهم نمونه کامل صم بکم عمی فهم لا یعقلون هستند
  لاری هایی که برای رسیدن به منافع دنیوی اقدام به دعوت از افرادی ناگاه و بی خرد جهت بر هم زدن وحدت می کنند

 5. ناشناس گفت:

  5

  0

  بیانیه حجت الاسلام درخشان پیرو حواشی حضور آقای علاالدین بروجردی در هیئت رایة المهدی لارستان

  ?بسم االله الرحمن الرحیم
  سلام بر لارستان بزرگ..
  سلام بر صداقت و شجاعت و شفافیت..
  پیرو حواشی پیش آمده بعد از حضور جناب بروجردی در هیئت رایه المهدی لارستان، لازم می دانم برای رفع ابهام و سوء استفاده از حاشیه های نه چندان با اهمیت، نکاتی را به سمع مردم بزرگ و شریف لار برسانم…
  موضوع نقد برجام و نقد دولت و کم کاری مجلس و محافظه کاری چهره های نزدیک به علی لاریجانی و رییس جمهور، موضوع تازه ای نیست که به پر قبای بروجردی برخورده باشد، اصلا چرا ایشان به خودشان مشکوکند؟ صحت و سقم و این ادعا را با مراجعه به آرشیو دوازده ساله حضور بنده در جمع مردم متدین و شریف لار و مشخصا هیئت رایه المهدی و هیئت زینبیون و مسجد جامع و دعای ندبه مرکزی میتوان ثابت کرد…
  اما اینکه چرا جناب بروجردی عرایض حقیر را تعریضی به خود تلقی کردند حکایت دیگری است که باید در قرابت فکری ایشان با آقای علی لاریجانی و رئیس دولت محترم واکاوی کرد.
  ازجناب بروجردی و هواداران ایشان که شعار آزادی بیانشان گوش فلک را کرده است و بارها با همین شعارهای صرفا ادعایی، آراء مردم را به خود جلب کرده اند، می پرسم آیا صرف اینکه یک طلبه جوان انقلابی از شما سوال کند که علی رغم مخالفت رهبری با برجام ،چه اصراری به تصویبش آن هم در حدود بیست دقیقه داشتید جرمی مرتکب شده است؟
  جناب بروجردی این آش شور اقتصادی محصول عملکرد ضعیف شما برجامی هاست که در زدن میخ نعل جانب تساوی را رعایت می کردید…
  امروز شما باید پاسخگو باشید نه طلبکار…
  عجبا که این‌ مردمند که از گند برجام باید عذرخواهی کنند…
  اگر بصیرتی وجود داشت از قرائن حالیه و مقالیه فرمایشات رهبری در مورد برجام حساب دستتان می آمد که نظر مبارک ایشان خلاف عملکرد شما برجامی هاست..
  اما اینکه گفته اند چرا به نمایندگان دیگری که به برجام رای دادند بنده موضعی نداشتم، دلیلش این بود که نماینده های دیگری که به برجام رای دادند، اساسا در مجلس آن شب حضور نداشتند، و اگر حضور پیدا می کردند، قطعا معامله به همین شکل بود.
  اما اینکه تکذیب می کنید با بنده تماس تلفنی داشتید، فرمایشی خارج از ما نحن فیه است، چون بنده چنین ادعای نکردم، خود شما خوب واقفید با چه کسی تماس گرفته اید و چه گفته اید که بنا به مصالحی از بیان آن فعلا معذورم تا روز مبادا…
  ضبط و نشر مکالمات قانونا جرم تلقی می شود وگرنه محاسبات و معادلات لارستان بزرگ چیز دیگری بود…
  در پایان، حضرتعالی را در مورد حوادث و حواشی پیش آمده صرف نظر از همه قیل و قال ها و جملات نه چندان جالبی که در مورد اینجانب به کار بردید دعوت به یک مناظره صمیمانه در جمع مردم بزرگ لارستان می نمایم…
  فرصتی اگر دست داد و غصه پا نداد، قدری هم از آفتاب تابان برجام، مکانیسم ماشه و معنی لغو و تعلیق برایتان حکایت می کنم…

  در پایان خاطر نشان می کنم، اینجانب و هیئت رایه المهدی تا کنون بر هیچ کدام از کاندیداهایی که صلاحیت آنها را شورای نگهبان تایید کرده است هنوز به نظر واحدی نرسیده ایم.
  والسلام علی من اتبع الهدی
  حسن درخشان
  دوازدهم بهمن ماه هزار و سیصد نود و هشت شمسی

 6. ناشناس گفت:

  7

  1

  دقیقا فرماندار درست گفته.ریشه تمام مشکلات لار افرادی هستن که از خارج لار اومدن.اول خودش،دوم بروجردی ،سوم اکثر روسای ادارات.

 7. ناشناس گفت:

  1

  0

  مانمیدونیم ایناکاری که براشهرنمیکنن ادعای پول انقلاب ونظام هم میخورن اهل نقدهم نیستن زمانیکه بحث انتخابات میشه صریح جبهه میگیرن پس کی میخوان مثل مردم به قول سیدالشهدا اگرمردنیستیدلااقل آزادمردباشید

 8. شهروند گفت:

  1

  2

  با سلام
  * چرا آقایان دلواپس …. در ایام انتخابات دیگر در مورد سند ۲۰۳۰ حرفی به میان نمی آورند و از نماینده فعلی بازخواست نمی کنند. مگر چندین ماه قبل در نماز جمعه آقای رضا تکبیری او را بازخواست نمی کرد چرا الان حامی آقای نماینده شده لابد بخاطر کارشون در دانشکده جور کرده دیگر منتقد نماینده فعلی نیستند.
  *اگه برجام مشکل داشت و نمایندگان تصویب نمودند چرا شورای نگهبان این موضوع را رد نکرد چون هر مصوبه ای که توسط نمایندگان مجلس مورد تصویب قرار گرفت با ید شورای نگهبان آن را تأیید نمایند.
  *حال که آمریکا از برجام خارج شده باید خوشحال باشید چرا داد و بیداد می کنید.
  لازم به ذکر است چون برجام به نفع آمریکا نبوده از برجام خارج شد اگر بنفعش بود که از برجام خارج نمی شد.
  لازم به ذکر است بیانات رهبری در مورد آقای ظریف در سایت های خبری موجود است.
  https://www.khabaronline.ir/news/1280320/%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%86%D9%86%D8%AF%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D9%87%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B2-%D8%B8%D8%B1%DB%8C%D9%81-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%AD%D9%85%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D9%84%D9%88%D8%A7%D9%BE%D8%B3%D8%A7%D9%86

 9. لارستانی گفت:

  1

  1

  درخشان می خواهد وحدت تحسین برانگیز شهرمان را بهم بزند..ایهاالناس به هوش باشید…این فرد را از لار بیرون کنید

 10. لاری گفت:

  1

  0

  احسنت آقای فرماندار…یکی باید جواب این درخشان رو می داد

 11. ناشناس گفت:

  0

  0

  *خطاب به فرماندار لارستان که میگه فاطمیه را جناحی نکنید و وحدت را حفظ کنید…!*

  پ ن : راستی،جناب فرماندار چند مرتبه شده برای دفاع از دین و دستاورد های نظام اقدام کنید!؟

  آن زمانی که آقایون به رهبری توهین کردند کجای معادله بودید؟

  آیا منافع حزبی شما در خطر است که فریاد میزنید و جناحی عمل می کنید!؟

  *آقایون بنا این بود که در انتخابات دخالت نکنید! چیشد پس؟*
  *جناب فرماندار هیئت سکولار نداریم…*

  رهبر انقلاب: هیئتها نمیتوانند سکولار باشند؛ هیئتِ امام حسینِ سکولار ما نداریم! هرکس علاقه‌‌مند به امام حسین است، یعنی علاقه‌‌مند به اسلام سیاسی است، اسلام مجاهد است، اسلام مقاتله است، اسلام خون دادن است، اسلام جان دادن است؛ معنای اعتقاد به امام حسین این است.

  • لاری گفت:

   0

   0

   راستی سکولار در فرهنگ لغت شما چه معنایی میده؟
   درسته در اسلام دین از سیاست جدا نیست؛ اما این که در مراسم عزاداری حضرت زهرا و فقید عالیقدر آقا مجتبی، این چنین به دولت و بروجردی بتازید به بهانه امضای برجام و دیگر کاندیدا رو (نماینده فعلی) که از قضا برجام هم امضا کرده به راحتی از آن بگذرید؛ معنی سکولار نیست.
   توصیه می کنم عدل را که از اصول پنج گانه مذهب تشیع است ؛ سرلوحه نظرات خود قرار دهید تا بلکه رستگار شوید.

 12. لار گفت:

  0

  0

  شاید جناب درخشان هنوز کارش جور نشده؟
  شاید این کار مورد نظرشون نیست و جای بهتری می خوان ؟
  .
  .
  تو گروه هها پخش کردن بزرگترین منتقد بروجردی فرمانده سپاه بروجرد است و دعوت کردند بیان لار …..
  بعد نگید نظامی ها کار سیاسی نمی کنند.
  بعد نگید بی طرف بودن …. خوبه از دستشون در رفت لو رفت از کجاها آب می خوره
  .
  .
  برجام هم اگه اون موقع دوست نداشتید مطمئن باشید مثل الان بهش می تاختید . پس خودمونیم حالا خیلی هم بدتون نمی اومد چون وضعیت کشور خیلی بد بود .
  .
  تو قضیه زدن هواپیما گفتید اینقدر انتقاد نکنید چون دفعه بعد اپراتور دیگه جرئت نمی کنه بزنه . حالا شما دارید این بلا را سر نیروهای سیاسی در می آرید . واسه همین است که هر تصمیمی می گیرند میترسند یه جوری می خوان تایید رهبر بگیرند . واسه اینکه جماعت بی منطق شما را می شناسد که زبان سیاست بلد نیستید .
  واسه همینه که تو ادارات یه کارشناس جرات نمی کنه و حتما پای ریس اداره هم میکشه وسط
  میگه تا ریس بیاد بعد کار شما لنگ میشه بعد پاس کاری میشه
  شما مروج این اخلاق بد هستید .
  شما هنوز مشورت و تصمیم جمعی رو درک نمی کنید
  اگر قراره همه چی رهبر بگه که رهبر میشه شاه
  خود رهبر تابع تصمیم جمع است ولی شما نه

 13. ناشناس گفت:

  2

  1

  سلام.خدمت فرماندار لار.عزیز دل برادر حنای امثال شما دیگه رنگی نداری شما هم برای نفع شخصی خودتان و دارودسته تان چونه میزنید.میترسی اگه بروجردی رای نیاره فردا برکنارت کنه.

 14. لاری گفت:

  0

  1

  معلومه که هیئت رایت المهدی(عج) هم داره با این کاراش اختلاف افکنی می کنه…من که دیگه نمی گذارم بچه ها اونجا برن

 15. لار گفت:

  0

  0

  سلام
  در نکمیل صحبت هام خواستم بگم پاسداران هرگاه در جایگاه و وظایف خودشون انجام وظیفه کردن مردم سپاس گذار اونها بودن
  ریس سپاه بروجرد هم می تواند خطا کنید . شما چه میدانید بین اونها چی بوده
  .
  بهتره طبق فرمایش امام نظامی ها خود را وارد سیاست نکنند .
  چون سیاست چیزی خوبی نیست و به قول معروف پدر و مادر ندارد .
  .
  شما با این کار فقط پاسداران عزیز را بد می کنید چون مردم بیشتر به کلمه پاسدار توجه می کنند و نام شخص فراموش می شود
  .
  از نظر دلسوزی خدمت رقبا عرض کردم
  .
  .
  اما در مورد کاندید ها توجه کنید هر دو کاندید اصولگرا هستند و صحبت های شما می شود همان اسناد و مدارک که ضد اصولگراها استفاده میشه در آینده
  .
  از نظر عملکرد اگر دو مورد پر سروصدا بوده برجام و سند ۲۰۳۰ که همچین نماینده فعلی هم کارنامه درخشان ندارند . … پس هر دو را باید از نظر انقلابی گری خط بزنیم
  از نظر جوان بودن که هیچکدام شامل تعریف جوان بودن نمی شوند .
  تنها جوان این ها که شماها از نظر اعتقادی قبول ندارید
  باقی کاندیدها شامل عدم توانایی. عدم شفافیت موضع سیاسی .عدم روراستی با مردم . سیاهی لشکر . امتیازبگیر . رای خراب کن و … میشن
  .
  برمیگریدیم به حوزه داخلی شهرستان
  ما درخواست هایی داریم که به حق بوده ولی همیشه به ما میگفتن کوتاه بیاد و طرف های مقابل ما خورد و بردند و کسی یقه اونها نگرفت .
  شخص بنده حلقه گمشده و شاید تنها نقص پررنگ جناب جعفرپور را در عدم لابی گری می بیم که این توانایی در جناب بروجردی وجود دارد .
  از نظر من ایشون اهداف شهرستان را محقق کنند . کافی است . حالا اگر از نظر بعضی ها مشکل مالی مطرح است (برای شورای نگهبان اثبات نشده) بر میگرده به خودش و باید پاسخگو باشه .
  اگه درآمدی و امتیازی کسب کنه (مثل بقیه نماینده ها) نوش جونش .
  اگه از نظر موضع سیاسی در زمان از موضع رهبری عقب و یا جلو افتاد با خودش (با اشناختی که از ایشون دارم این خط قرمز رو همیشه رعایت کرده . سیاست یعنی همین موضع درست در همان زمان)
  یعنی یه زمان کشور باید در موضع آرام باشه یه زمان باید در موضع مقاومت که ایشون در زمان خودش درست حرکت کرده
  .
  .
  حالا کی میتونه مصوبات اداره کل و رو اجرا کنه
  کی میتونه دانگاه علوم پزشکی بگیره
  کی میتونه روند راه سازی و رو سرعت مطلوب بده
  کی میتونه منطقه ویژه اقتصادی و بندر خشک رو به مرحله آخر تصویب برسونه
  .
  نظر من اگه بروجردی نتونه هیچکدوم نمی تونن

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   نظر شما برای خودت محترم هستش…به نظر من هم نه اقای بروجردی و نه اقای جعفرپور کارایی لازم رو دیگه برا مجلس ندارن و بهتره از نیروهای جدید استفاده بشه

 16. شهروند گفت:

  1

  0

  صرفا جهت اطلاع
  فرماندار توسط استاندار انتخاب میشه و نه نماینده مجلس

 17. دلسوز گفت:

  1

  0

  درخشان دیگه کیه از کجا اومده…ای غریب پرستا

 18. حوزوی گفت:

  0

  0

  آقای فرماندار محترم شما به عنوان نماینده دولت در لار یک وظایفی دارید و آن هم دفاع از دولت در انظار عمومی .آن طلبه ای که از حوزه علمیه می آید هم وظایفی دارد .طلبه حوزه که نون خور دولت و زید و عمرو نیست که دقیقا مثل شما صحبت کند و خیلی از خرابکاری ها را نادیده بگیرد .طلبه نون خور امام زمان است و باید حرف حق بزند و صریح و شفاف با مردم حقایق را در میان بزارد البته باید از توهین و افترا و بد صحبت کردن جلوگیری کند .پس انتظار نداشته باش طلبه ها هم مثل شما دولتی ها اتو کشیده با لبخند ماله کشی کنند .شما کار خود را انجام دهید طلبه ها هم کار خودشان را .ممنون از شما

 19. ناشناس گفت:

  0

  0

  زنده باد امام جمعه گراش که خاکی است وصادق ومقام پرست نیست .آفرین بر او

 20. ناشناس گفت:

  0

  0

  جوجه راآخرپاییزمی شمارند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان