میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 ژانویه 2020 ساعت 6:11 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 283 بازدید

باحضور نماینده وزیر «انجمن خیرین راه و ترابری» لارستان تشکیل شد

باحضور نماینده وزیر «انجمن خیرین راه و ترابری» لارستان تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، مهندس میر شفیع مشاور و نماینده وزیر در امور زیربنایی و طرح های ویژه و مدیر عامل انجمن خیرین راه و ترابری با جمعی از خیرین راهساز منطقه لارستان دیدار کرد.

میر شفیع در این نشست اظهار داشت: انجمن خیرین راه و ترابری از سال ٩٣ به همت خیرین حوزه راه و بعضی از پرسنل این وزارتخانه با هدف احداث راه های روستایی با مشارکت خیرین تشکیل شد و خوشبختانه تاکنون بیش از شش هزار کیلومتر در کل کشور عملیات راهسازی توسط خیرین بزرگوار احداث شده است.

وی درخصوص کاهش تلفات جاده ای نیز افزود: سالانه بیش از ١٧ هزار نفر در جاده های کشور جان خود را از دست می دهند که بخشی از این تصادفات جاده ای مربوط به نقاط پرحادثه است و امیدواریم بتوانیم با استفاده از ظرفیت خیرین این مقدار تلفات را به زیر ده هزار نفر کاهش دهیم و نقش قابل توجهی در کاهش تلفات جاده ای ایفا کنیم.

مدیرعامل انجمن خیرین راهساز از اعلام آمادگی خیرین لارستان برای مشارکت در بحث راهسازی خبر داد و گفت: در طی سالیان گذشته خیرین لارستان اقدامات بسیار خوبی در حوزه راهسازی انجام داده اند و امیدواریم با برنامه ریزی هر چه بهتر زمینه همکاری و مشارکت این عزیزان بیشتر شود.

مشاور و نماینده وزیر در امور زیربنایی و طرح های ویژه با بیان اینکه پروژه راه ارتباطی خنج-دیگ اشکن- کاریان-جهرم به طول ٤٠ کیلومتر یکی از بزرگترین پروژه های خیرساز جنوب کشور است که تا کنون با ٨٥٠ هزار متر مکعب کوهبری پیشرفت بسیار خوبی داشته است، افزود: از دیگر پروژه های که خیرین قول بهسازی آن را دادند محور فرعی کهنه–کوره-بختیارویه به سمت جهرم و نیز بهسازی و ارتقای محور جلال آباد–خرده دره و بهسازی مسیر و اصلاح گردنه احمد محمودی می باشد.

وی با تاکید براینکه نحوه کار نمایندگی خیرین راهساز به این صورت است که خیرین پس از اینکه تفاهم نامه ای با اداره کل راه و شهرسازی امضا نمودند، پیمانکار مستقیما اقدام به کار می نماید و از نظر مالی وزارت راه هیچگونه دخل و تصرفی در این خصوص از خود نشان نمی دهد و فقط وزارت راه ناظر بر کار اجرایی این پروژه است.

شایان ذکر است طی حکمی از سوی مهندس میرشفیع مدیر عامل انجمن خیرین راه و ترابری، عبدالحمید زاهدیان به انتخاب خیرین به عنوان رییس انجمن راه و ترابری و دبیر شورای خیرین لارستان منصوب شد.


2 نظر

 1. دغدغه مند. گفت:

  0

  0

  وا اسفا
  انجمنی قوی و به معنی واقع شکل نخواهد گرفت اما این صورتجلسه در آینده در شمار عملکرد مدیرکل محترم خواهد آمد

 2. سکینه گفت:

  0

  0

  بیچاره خیرین لاری ، آیا جاده های دو بانده مهر و عسلویه و لامرد و جهرم به شیراز هم کار انجمن خیرین را ه وترابری بوده ؟ بیچاره خیرین لاری …. در دیزی بازه حیای گربه کو …..

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان