میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 فوریه 2015 ساعت 3:46 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 2,040 بازدید

بازدید از طرح های اشتغال مددجویان كميته امداد در قالب طرح مفتاح الجنه

IMG_3367بازدید از طرح های اشتغال مددجویان كميته امداد در قالب طرح مفتاح الجنه

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد لارستان به نقل از حجت السلام تقی زاده، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور ثمری بخشدار مرکزی و تنی چند از مسئولان شهرستان لارستان و اعضاء شورای اسلامی و معتمدین محلی در قالب طرح مفتاح الجنه و از خانواده های تحت پوشش روستای بریز بازدید به عمل آمد.
وی افزود: طرح مفتاح الجنه در طول سال و با دعوت از مسئولین،خیرین و معتمدین و جهت دستگیری و دلجویی از مددجویان و نیازمندان تحت پوشش صورت می گیرد و در ۱۰ ماهه سال جاری تعداد ۲۲۰ خانوار در سطح شهرستان لارستان مورد لطف این عزیزان واقع و مبلغ ۴۵ میلیون تومان نیز از طرف خیرین نیک اندیش به مددجویان کمک شده است .
حجت السلام تقی زاده در ادامه و در جریان بازدید از طرح های خود اشتغالی مددجویان نیز گفت: پرداخت تسهیلات به مددجویان در قالب کارانگیزی،مشاغل خانگی(توان افزایی)و خود اشتغالی بوده،که درسال جاری تعداد ۲۰۰مورد  وام در قالب طرح های ذکر شده و به ارزش ۲میلیارد و ۵۳ میلیون تومان  به مددجویان پرداخت گردیده است و تعداد ۲۹۰ نفر (۱۸۵ زن و ۱۰۵مرد)نیز جهت فرا گرفتن آموزش های لازم و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای معرفی گردیده اند .
لازم به ذکر است طرحهای اجرا شده در زمینه های کشاورزی و باغداری،دامپروری،شیلات،صنایع دستی،فعالیتهای صنعتی و معدنی،خدمات و سایر حرفه ها بوده است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان