میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در26 سپتامبر 2020 ساعت 5:47 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 478 بازدید

بازدید سرزده فرماندار لارستان از شهرداری دهکویه

بازدید سرزده فرماندار لارستان از شهرداری دهکویه

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق احمد دلاور معاون هاهنگی امور عمرانی فرمانداری، به صورت سرزده از شهرداری دهکویه بازدید کرد و در جریان نحوه خدمات رسانی به مردم قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در این بازدید سرزده ضمن آگاهی از نحوه خدمات رسانی شهرداری دهکویه به شهروندان، از بخش‌های مختلف آن بازدید به عمل آورد.

فرماندار ویژه لارستان، تسریع در انجام امور مردم در دستگاه‌ها، افزایش رضایتمندی شهروندان و تکریم ارباب رجوع را از جمله اهداف این بازدیدها بیان کرد.

وی بر خدمت صادقانه مسئولان به مردم به ويژه دستگاه خدمت رساني همچون شهرداري تاکید کرد و گفت: خدمت به مردم جز وظایف مسئولان است، بنابراین خدمت صادقانه و بی منت باید سرلوحه و اولویت کاری قرار گیرد.

حسنی در ادامه با بیان اینکه هدف از بازدیدهای سرزده آشنایی با مشکلات مدیران دستگاه های اجرایی و خدمت رسان و کسب رضایتمندی حداکثری ارباب رجوع است، اظهار داشت: ارتباط نزدیک شهروندان، تقویت فضاهای مشارکتي، تعامل شهروندان و دستگاه های اجرایی با شهرداری امری لازم و ضروری است، چرا که شهرداری نهادی است که ارتباط مستقیم با شهروندان دارد و باید در جهت پاسخگویی و كسب رضایت شهروندان تلاش کند.

در ادامه منهدس اسکندری شهردار دهکویه نیز به تشریح فعالیت ها و عملکرد این نهاد پرداخت.

وی یادآور شد: شهرداری دهکویه با تمام توان و تلاش در راستای خدمت رسانی به مردم و پیشرفت شهر گام بر می دارد و دهکویه در آینده ای نزدیک شاهد تحولات بسیاری خواهد بود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان