میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۹ ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 148 بازدید

بازدید فرماندار از کمپ های نوروزی لارستان+ عکس

بازدید فرماندار از کمپ های نوروزی لارستان+ عکس

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به همراه احسان طاهری معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری، نوازاله شریفی معاون شهردار لار، سعید منشی رییس سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی لار و جمعی از کارشناسان ستاد مدیریت بحران فرمانداری، از محل استقـرار کمپ های اسکان مسافـران بازدید و از نحوه خدمات رسانی به مهمـانان نوروزی اطلاع یافت.

فرماندار ویژه لارستان در این بازدیدها ضمن تبریک سال نو و تشکر از کلیه عوامل اجرایی بر ضرورت خدمات رسانی مناسب و مطلوب به مسافرین نوروزی تاکید نمود.

حسنی با حضور در کمپ فرماندهی انتظامی لارستان در سخنانی از تمامی پرسنل خدوم و زحمتکش فرماندهی انتظامی، پلیس راهور و پلیس راه که به صورت شبانه‌روزی در این ایام در راستای برقراری نظم و امنیت مردم و به خصوص مسافران عزیز نوروزی در تلاش هستند، تقدیر و تشکر کرد.

وی در کمپ سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار هم تأکید کرد: امداد و نجات از جمله فعالیت‌های خداپسندانه ای است که در مواقع حساس و اضطراری می‌تواند کمک قابل توجهی به همنوعان و انسان های نیازمند نماید.

معاون استاندار فارس از زحمات و خدمات پرسنل ایثارگر آتش نشانی که در همه حوادث و سوانح حضور جدی و تاثیرگذاری دارند، تقدیر و تشکر کرد.

حسنی در کمپ نیروهای امدادگر جمعیت هلال احمر نیز خاطر نشان کرد: از اینکه می بینم نوجوانان و جوانان امدادگر هلال احمر با انگیزه بالا، با نشاط و پویا در راستای خدمات رسانی مطلوب به مردم و مسافران نوروزی تلاش می کنند و با شور آماده خدمت هستند، بسیار خوشحال و مسرور شدم که خدمات امدادگران هلال احمر را ارج می نهیم.

فرماندار ویژه لارستان در پایان این بازدید گفت: این کمپ ها در طول ایام مسافرت های نوروزی، ایمنی و راهنمای مسافران را برعهده دارند.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    با بیان ادب و احترام به همه ی خوانندگان این درخواست . با روجوع به دانسته های خود این را می دانم که یکی از سنتهای نام گذاری پلیس راه . نام مکانی که محل پلیس راه در انجا واقع می شود انتخاب می گردد. به عنوان مثال پلیس راه باغین کرمان . پلیس راه شریف اباد تهران . پلیس راه دولت اباد . و …
    حال در لار . پلیس راه لار . بنام پلیس راه جهرم لار نام گذاری شده است . درحالی که بهتر این است که این پلیس راه به پلیس راه میرابراهیم تغیر نام پیدا کند . همچنین به احترام مردم بزرگ لارستان گزینه های دیگری هم وجود دارد . مانند . پلیس راه کورده دهکو . یا پلیس راه جویم بنارو. نماینده محترم . فرماندارعزیزو مسولین بزرگوار خواهشمند است در خصوص این درخواست اقدام لازم مبذول فرمایید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان