میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۵ ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده یک دیدگاه 431 بازدید

بازدید فرماندار لارستان از اداره بهزیستی

بازدید فرماندار لارستان از اداره بهزیستی

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و  فرمانداری ویژه لارستان، بمناسبت روز بهزیستی جلیل حسنی به اتفاق مسعود راسخی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه لارستان از اداره بهزیستی  این شهرستان بازدید و با رییس و کارکنان این اداره دیدار و گفتگو نمود و از نزدیک در جریان فعالیت ها و خدمات ارائه شده به مددجویان قرار گرفت.

فرماندار ویژه لارستان در این بازدید و با اشاره به فعالیت این اداره در سطح جامعه اظهار داشت: ارائه خدمات درست و به موقع به جامعه تحت پوشش بهزیستی، موجب افزایش امید و رضايتمندي در این گروه ها شده و دست اندركاران اين نهاد براي نيل به اين هدف مهم باید بیش از گذشته نسبت به رفع مشكلات مردم اهتمام ورزند.

جلیل حسنی در این بازدید به تکریم مراجعه کنندگان، صبر و تحمل و شناخت ویژگی های رفتاری هر ارباب رجوع تاکید کرد و اظهار داشت: با توجه به اعلام گزارش رییس بهزیستی شهرستان این نهاد کارهای خوبی برای اقشار محروم جامعه به خصوص دربخش کمک  به معلولین و معتادان در زمینه ترک اعتیاد انجام داده است.

وی خواستار جدیت و پشتکار، پرسنل و کارکنان بهزیستی  در خدمت رسانی به مراجعین و مددجويان به اداره شد و افزود: مردم ولی نعمتان ما هستند و ما تمام تلاش خود را جهت رفع مشکلات مردم انجام خواهیم داد.

رییس اداره بهزیستی لارستان نیز،ضمن قدر دانی از حضور فرماندار و معاون سیاسی وی در بازدید از این اداره  گزارشي از عملکرد بهزيستي اين شهرستان ارائه کرد.

علیرضا بال افکن تصریح کرد: درچهار حوزه توانبخشی، اجتماعی، پیشگیری ومشارکت ها کارهای فراوانی دراین دولت انجام شده است  که امیدواریم با همت و تلاش  همه همکاران در بهزیستی گام  موثری در  توانمند سازی  خانوارهای تحت پوشش  برداریم.


1 نظر

 1. لاری گفت:

  0

  0

  فرماندار کم کم داره تبدیل میشه به یه سخنران حرفه ای! بهتر نیست ایشون ………. . ایشون خودشون به تنهایی میتونن جای استاد رحیم پور ازغدی رو بگیرن. حرف حر ف حرف حرف حرف حرف حرف حرف حرف حرف حرف حرف .
  متاسفانه کار عملی از ایشون نمیبینیم. نداشتن برش، عدم اشنایی با مختصات منطقه، عدم هماهنگی واقعی با نماینده، دغدغه جدی نداشتن راجع به لار و خیلی چیزای دیگه باعث میشه که ایشون واقعا مثمر ثمر نباشه.

  بهزیستی تبدیل به نهادی شده که خیلی تشریفاتیه . واقعا از جون و دل دغدغه مردم رو ندارن. کلا دور همن. خیلی خونواده ها بهشون مراجعه کردن ولی بعضی از این خانم های کارشناس اصلا همرنگ و هم دغدغه مردم نیستن.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان