میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۱ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 290 بازدید

بازدید فرماندار لارستان از درمانگاه درحال ساخت روستای «هرم» بخش جویم

بازدید فرماندار لارستان از درمانگاه درحال ساخت روستای «هرم» بخش جویم

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان از درمانگاه در حال احداث روستای هرم بخش جویم بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق داوود شفیعی بخشدار جویم و جمعی از مسئولین شهرستان از مرکز خدمات جامع سلامت و درمانگاه در حال احداث روستای هرم بخش جویم بازدید کرد.

فرماندار ویژه لارستان در حاشیه بازدید از این پروژه ضمن تشکر از فعالیتهای صورت گرفته توسط خیرین هرمی بخصوص برادران سلجوقی در حوزه درمان، از مسئولین دانشکده علوم پزشکی خواست تا در ادامه فعالیتهای مطلوب دولت تدبیر و امید در بخش سلامت همچون گذشته و دلگرم تر از قبل مسائل و مشکلات  مربوط به بهداشت و درمان را پیگیری و در این راه مسئولین شهرستان نیز آماده همکاری و پیگیری می باشند.

گفتنی است مرکز خدمات جامع سلامت و درمانگاه در حال احداث روستای هرم در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع با زیربنای ۷۰۰ متر مربع توسط خیر محلی آقای حاج صادق سلجوقی در حال ساخت است.

اضافه می گردد که این مرکز بهداشتی و درمانی دارای  ۱۲ اتاق، پذیرش، آزمایشگاه، داروخانه و غیره می باشد که برای احداث این طرح تاکنون ۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است و ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی را به همراه دارد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان