میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 101 بازدید

بازدید فرماندار ویژه لارستان از محل آزمون کارشناسی ارشد

بازدید فرماندار ویژه لارستان از محل آزمون کارشناسی ارشد

آزمون کارشناسی ارشد۹۸ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی همزمان با سراسر کشور صبح امروز در لارستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری و دکتر طاهری رییس مجتمع آموزش عالی شهرستان از محل کنکور سراسری کارشناسی ارشد بازدید نمودند.

در این بازدید رییس مجتمع آموزش عالی شهرستان در گفتگویی ضمن ابراز خرسندی از اینکه برای چهارمین سال، آزمون کارشناسی ارشد برای داوطلبین در شهرستان لارستان برگزار می شود؛ افزود: ظرفیت مرکز آموزش عالی به عنوان یک مرکز علمی و آموزشی در شهرستان باعث شده است تا بتوانیم برای چهارمین بار کنکور سراسری کارشناسی ارشد را به عنوان یک پروژه ملی همزمان با سراسر کشور برای داوطلبین لارستانی  و شهرستان های جنوب کشور برگزار نماییم.

وی با تاکید بر اینکه این مهم، باعث کاهش هزینه و استرس داوطلبین  خواهد بود؛  گفت: طی روز پنجشنبه و جمعه، حدود ۱۴۸۳نفر در ۶۷ رشته امتحانی در این شهرستان به رقابت خواهند پرداخت.

طاهری با بیان اینکه ۹۱۹ داوطلب مرد و ۵۶۴ داوطلب زن در لارستان رقابت خواهند نمود؛ یاداور شد: در این کنکور  تعداد شرکت کنندگان در آزمون سراسری کارشناسی ارشد در لارستان امسال، ۱۴۸۳  نفر است که از این میزان ۶۲ درصد را آقایان و ۳۸ درصد را خانم ها تشکیل می دهند.

وی با اشاره به اینکه این آزمون ۲۳ و ۲۴ خرداد در روزهای پنج شنبه و جمعه در سه مرحله برگزار می شود؛ اضافه کرد: اطلاعات مربوط به روز و ساعت آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبان مشخص شده است.

فرماندار ویژه لارستان در ادامه از بخش های مختلف دانشگاه دولتی شهرستان نیز بازدید کرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان