میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 جولای 2014 ساعت 10:17 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 1,454 بازدید

بازدید مديركل راه و شهرسازي لارستان از پروژه نخلستان ۲ و ۳

 بازدید مديركل راه و شهرسازي لارستان از پروژه نخلستان ۲ و۳

مدیر کل راه و شهر سازی لارستان از پروژه  مسکونی نخلستان  بازید نمود. 

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي لارستان، مهندس نصر مدیر کل به اتفاق زائری ریاست بیناد مسکن لارستان از پروژه مسکونی نخلستان ۲و۳ بازدید نمود وعنوان داشت: زمین این پروژه توسط اداره کل راه وشهرسازی لارستان در اختیار بنیاد مسکن قرارگرفته و درحال حاضر فاز اول این پروژه در زمینی به مساحت ۴۱۵۰  متر مربع در حال ساخت است که ساختمان آنها در مرحله نازک کاری است و فاز دوم در زمینی به مساحت ۱۴۳۸۶ متر مربع در مرحله فونداسیون می باشد.

IMG_3757

مدیرکل راه وشهرسای لارستان افزود: خوشبختانه طی بازدیدی که از فاز اول پروژه داشتیم این پروژه از کیفیت خوبی برخوردار است.

در ادامه زائری رئیس بنیاد مسکن لارستان افزود: در فاز اول این پروژه ۴۰ واحد مسکونی ساخته شده که همه آنها به متقاضیان واگذار گردیده و در آینده نزدیک به آنها تحویل داده خواهد شد.

 وی ادامه داد: در فاز اول تسهیلاتی که به این پروژه اختصاص یافته از تسهیلات سفرمقام معظم رهبری و وام مسکن مهر تهیه شده است ومتراژ هر واحد مسکونی ۱۰۰ مترمربع است.

زائری افزود: در فاز دوم ۸۸ واحد درحال ساخت است که در مرحله فونداسیون بوده و واحدهای آن هنوز پیش فروش نشده و امیدواریم در آینده نزدیک با توجه به اولویت بندی و شرایط وضوابط قانونی در اختیار واجدین شرایط قرارگیرد.

رئیس بنیادمسکن لارستان در پایان ضمن تقدیر وتشکر از مدیر کل راه وشهرسازی لارستان ادامه داد: اداره کل راه وشهرسازی لارستان با توجه به در اختیار قراردادن زمین مربوط به این پروژه ها نقش بسزایی در تأمین مسکن افراد نیازمند داشته است ومهندس نصر اولین مدیرکل راه وشهرسازی لارستان است که ازاین پروژه بازدید نموده که خود نشان از اهمیت ضرورت تأمین مسکن برای افراد نیازمند ازدید مجموعه راه وشهرسازی می باشد.


3 نظر

 1. صادق گفت:

  0

  0

  آدرسش کجاست؟

 2. ماشالله گفت:

  0

  0

  چه فایده.به اشخاصی که واقعا نیاز واقعی دارند واگذار نمیشه.فقط به افرادی که آشنا و..باشه میدن

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  فرماندار اگر خیلی خودش رو شجاع میدونه بره لیست واگذاریها رو بگیره ببینه اینا چه کردن و از پروژه ای که با امکانات دولتی ساخته شده چقدر سود بردن و به چه کسانی واگذار شده.شماهم اگر جراتش رو دارین و جایی برای نقد هستین یه مطلب بزنین تو سایت که بنیاد نحوه واگذاری فاز اول و واگذاری فاز دوم رو چرا اطلاع رسانی عمومی نکرده و فقط عده ای خاص از این مطلب خبر دارن.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان