میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱:۱۶ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 249 بازدید

بازدید مسئولان راهداری کشور از جاده‌ها و تونل‌های لارستان/ تأکید بر تسریع اتمام پروژه‌ها به‌دلیل بار ترافیکی سنگین مسیرهای لارستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان، مهندس حسن نیا معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، دکتر اکبری مديركل دفتر نگهدارى ابنيه فنى راهها و مهندس نوروزی مدیر کل دفتر نگهداری راههای روستایی از پروزه های حوزه استحفاظی این اداره کل بازدید کردند.

مهندس باقری فرد مدیر کل راه و شهرسازی لارستان در ابتدای این سفر ضمن بازدید از تونل وحدت افزود: مسیر جهرم- لار- بندر عباس به دلیل اینکه یکی از کوتاهترین مسیر برای دسترسی به بنادر جنوبی کشور و جزایر کیش و قشم است علاقه رانندگان بخصوص خودروهای سنگین برای تردد از این محور را افزایش داده است به همین منظور احداث تونل دوم وحدت در این مسیر چند ماهی است در دستور کار این اداره کل قرار گرفته و تا کنون بیش از یک سوم از این تونل ۷۳۰ متری حفاری شده است.

در ادامه باقری فرد ضمن بازدید از بهسازی مسیر لار- زرین دشت بر اهمیت اتمام هر چه سریعتر این محور تاکید کرد و افزود با توجه به کاهش مسیر۶۰ کیلومتری لار به شرق کشور و استقبال محموله های ترافیکی برای تردد از این محور اهمیت اتمام هر چه سریعتر این پروزه را دوچندان کرده است.

مقصد بعدی مهندس حسن نیا معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، بازدید از محور لار- بندر عباس مهمترین و پرتردد ترین محور ترانزیتی جنوب کشور بود و از نزدیک در جریان اقدامات اداره کل راه وشهرسازی لارستان قرار گرفت.

احداث و آسفالت باند دوم گراش و اوز  و احداث تونل شهدای خلیج فارس مقصد بعدی این سفر بود مهندس باقری فرد افزود: تا کنون بیش از ۵ کیلومتر از باند دوم مسیر گراش به اوز آسفالت و بیش از ۳۵۰ متر از تونل ۸۲۰ متری شهدای خلیج فارس حفاری شده است.

وی در ادامه ضمن بازدید از تونل شهید باقری ادامه داد: این تونل به طول ۲۶۵۰ متر یکی از بزرگترین تونل های جنوب کشور است که عملیات حفاری آن به اتمام رسیده و بیش از ۶۵۰ متر  از عملیات لاینینگ آن به انجام شده و آماده اجرای عملیات بتن الیافی است که امیدواریم طی چند روز آینده نیز عملیات اجرایی آن نیز آغاز شود.

در ادامه ضمن بازدید از گردنه محمله، مهندس باقری فرد عنوان داشت: این گردنه حد فاصل دو شهرستان خنج – لامرد قرار دارد که در حال حاضر از سه نقطه عملیات بهسازی و حذف گردنه محمله آغاز شده است.

مقصد بعدی مهندس حسن نیا و هیئت همراه محور لار- بستک و آبنمای درز و سایبان بود. باقری فرد در خصوص محور لار- بستک عنوان داشت: در حال حاضر سه کیلومتر از مسیرلار بستک دو بانده شده و ۲۷ کیلومتر دیگر از مسیر در مرحله مناقصه و انتخاب پیمانکار است و آبنمای درز و سایبان نیز به طول ۳۰۰ متر در حال احداث است که با اتمام این پروژه مسیر لار به مشهد بیش از ۱۰۰ کیلومتر کاهش می یابد.

در پایان مهندس نوروزی مدیر کل دفتر نگهداری راههای روستایی نیز از پروژ های راهسازی شهرستان مهر نیز بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت این پروز ها قرار گرفت.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان