میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 ژوئن 2014 ساعت 6:47 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 1,032 بازدید

بازدید مسئولان فرهنگي لارستان از کانون فرهنگی تربیتی عدالت

بازدید مسئولان فرهنگي لارستان از کانون فرهنگی تربیتی عدالت

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان: عبدالرحیم مقیمی (معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه لارستان)، آیدا هاشمی حسینی (سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان)، فیاض پور (مدیر آموزش پرورش لارستان)، محمد زارع (مشاور فرهنگی هنری فرماندار) و تعدادی ازمسئولین و روسای شهرستان ضمن حضور در محل کانون فرهنگی تربیتی عدالت لار از نزدیک با اهداف و برنامه های این مرکز آشنا شدند.

در این دیدار مرضیه امینی مسئول کانون عدالت گزارشی از روند برنامه های فرهنگی و هنری در طول سال تحصیلی و عملکرد در حال اجرای این کانون ارائه داد. همچنین وی با اشاره به استقبال فراوان هنردوستان  از تمام سنین، خواستار حمایت و پشتیبانی بیشتر مسئولین شهر جهت رفع مشکلاتی همچون  کمبود امکانات و فضای مناسب و… شد.

در ادامه حاضران از نمایشگاه دست ساخته های هنرجویان این کانون از قبیل گل های کریستال، میوه آرایی، مجسمه سازی، خیاطی، سفالگری و… دیدن کردند.

 گفتنی است کانون فرهنگی تربیتی عدالت و شهدا وابسته به آموزش و پرورش از سال ۱۳۶۹ در لارستان رسما افتتاح شد و در حال حاضر با داشتن اساتید مجرب و متخصص یکی از مراکز مهد پرورش نوجوانان و جوانان در زمینه های فرهنگی، هنری و تربیتی شهرستان می باشد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان