میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۵:۲۰ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 390 بازدید

بازدید مسئولان لارستان از نمایشگاه صنایع دستی و غذاهای محلی

بازدید مسئولان لارستان از نمایشگاه صنایع دستی و غذاهای بومی محلی

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان از نمایشگاه انواع آثار صنایع دستی، غذاها و شیرین های متنوع بومی محلی شهری وروستایی و عشایری این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق مسعود راسخی معاون سیاسی فرمانداری، فرماندهی انتظامی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از روسای ادارات شهرستان، خیرین و قشرهای مختلف مردم از نمایشگاه انواع آثارصنایع دستی، غذاها و شیرین های متنوع بومی محلی شهری، روستایی و عشایری شهرستان در محل ورزشگاه تختی شهر لار دیدن نمود.

این نمایشگاه شامل فرش دستباف، گلیم بافی، ملیله دوزی، آثار خیاطی و نقاشی، عروسک سازی، گلدوزی، بافتنی، لباس های محلی، حلوا مسقطی و انواع غذاها، شیرینی های محلی و دستبافته های سنتی شهرستان لارستان در ۱۵ غرفه عرضه شده بود.

برپایی سیاه چادرهای عشایری شهرستان لارستان همراه با پخت نان محلی و خوراکی های سنتی و عرضه محصولات و تولیدات دست ساز از دیگر بخش های این نمایشگاه است.

در این غرفه ها آثار صنایع دستی شهر لار و بخش های اوز، جویم، بیرم، بنارویه، صحرای باغ و مرکزی به معرض دید مردم گذاشته شده بود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان