میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 دسامبر 2016 ساعت 3:42 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,362 بازدید

بازدید معاون سازمان برنامه و بودجه استان از لارستان/ارزیابی‌ها از حوزه راه و شهرسازی شهرستان مثبت است

photo_2016-12-25_11-38-58معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه استان فارس:

ارزیابی ها از حوزه راه و شهرسازی لارستان قابل قبول است

روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان: طی سفر سه روزه‌ی مهندس سلحشوری معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه استان فارس به لارستان، وی به همراه مهندس کشکولی دبیر کمیته برنامه‌ریزی شهرستان، مهندس باقری فرد مدیر کل راه و شهرسازی، جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان و علی پور معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری از پروژه‌های عمرانی در دست اقدام حوزه استحفاظی این اداره کل بازدید کرد.

کشکولی در حاشیه این سفر با بیان اینکه پس از بازدید میدانی، بحمدالله نسبت به تسریع و اقدامات تکمیلی پروژه‌ها تصمیمات مناسبی گرفته شد، افزود: ارزیابی‌های حوزه راه و شهرسازی لارستان بسیار قابل قبول است و نسبت به فعال بودن تمامی پروژه‌ها رضایت داریم.

وی با اشاره به برگزاری جلساتی برای تشریح عملکرد هر یک از پروژه‌ها اظهار داشت: پس از جلسات، با بازدید این هیئت تذکرات و راهنمایی‌های لازم در سایر فصل‌های بودجه و اعتبارات لحاظ شد.

دبیر کمیته برنامه‌ریزی لارستان بازدید از ساختمان بیمه سلامت، ساختمان کتابخانه مرکزی لارستان، محورهای لار- بستک، گراش- اوز، لار- جهرم، تونل شهدای خلیج فارس (بالنگستان)، و تونل شهید باقری لامرد را جزء پروژه‌های بازدید شده در این سه روز عنوان کرد.

photo_2016-12-25_11-39-04

کشکولی خاطرنشان کرد: با توجه به پتانسیل های موجود در حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان امیدواریم ظرفیت های این منطقه بیش از پیش برای همگان متصور و روزهای خوبی را برای رسیدن به سرمنزل مقصود که همان توسعه و آبادانی منطقه است پیش رو داشته باشیم.

وی در پایان با ابراز خرسندی از قراردادهای بسیار خوبِ منعقد شده در حوزه استحفاضی لارستان تصریح کرد: ما نیز ضمن بررسی مصوبات کمیته برنامه‌ریزی بر انجام و درستی این مصوبات تأکید داریم.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان