میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در30 دسامبر 2019 ساعت 6:42 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 6 دیدگاه 554 بازدید

بازرسی استانداری فارس با واگذاری ساختمان دانشگاه علمی کاربردی لارستان مخالفت کرد

بازرسی استانداری فارس با واگذاری ساختمان دانشگاه علمی کاربردی لارستان مخالفت کرد

مدیرکل دفتر بازرسی استانداری فارس با ارسال نامه ای به فرمانداری لارستان خواستار توقف واگذاری ساختمان دانشگاه علمی کاربردی لارستان شد.

در متن این نامه خطاب به فرمانداری ویژه لارستان آمده است:

به پیوست تصویر درخواست آقای علی اصغر اسکندرنژاد درخصوص اقدام غیرقانونی و برخلاف رای دادنامه شماره ۹۹ مورخ سوم خرداد ۹۸ هیات عمومی دیوان عدالت اداری در واگذاری ساختمان دانشگاه علمی کاربردی لارستان به مجتمع آموزش عالی ارسال می گردد.

شایسته است با توجه به رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری دستور فرمایید تا بررسی نهایی و پیگیری قانونی توسط نامبرده از هرگونه تغییر و تحول ساختمان علمی کاربردی مذکور جلوگیری به عمل آید و از نتیجه اقدامات این اداره کل را مطلع فرمایید.

دارا کیانی/ مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری فارس


6 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  جوابیش کجاست پس؟؟؟؟ صرفا زدن نامه زدن که فایده نداره

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام.
  تاریخ نامه مربوط به خیلی قبله؟ واقعا آقای اسکندرنژاد این پیگیری رو انجام دادند یا به اسم ایشون یه نفر دیگه انجام داده؟؟ عجب شهر عجیب غریبی داریم ما. عجب دکتر ان جی او داریم ما…

 3. لارستانی گفت:

  0

  0

  چرا اینقد با تاخیر نامه گذاشته شده تاریخش ۲۲ /۸ هس که???

 4. دانشجو گفت:

  0

  0

  باسلام چرا با اینکه بازرسی استانداری دستور به جلوگیری از واگذاری داده باز هم واگذار کردن؟؟؟یعنی در لارستان نباید قانون اجرا شه؟؟؟نماینده وفرماندار لارستان باید پاسخگو به دانشجویان و مردم باشند

 5. فعال اجتماعی گفت:

  0

  0

  پس مشخص شد که اقای جعفرپور در مصاحبه اخیرشون حقیقت رابیان نداشته اند و فرمودند با تصمیم مسولین انجام گرفته با این نامه مشخصه که فقط نماینده به خاطر ……دنبال واگذاری بوده و نکته مهمتر در عجبیم نماینده که وکیل مردم هسش و کارش دفاع از امتیاز ات و توسعه شهر میباشد دنبال از دست دادن دانشگاست ولی فردی دلسوز مانند اقای اسکندنژاد بدون داشتن منفعتی پیگیر از دست ندادن امتیاز شهر میباشد!!!!مردم لارستان باید در دوم اسفند با چشم باز انتخاب کنند و فرد دلسوزی را روانه بهارستان کنند

 6. احسان گفت:

  0

  0

  ظاهرا دوستان نمیخواهند واقعیت را بپذیرند.

  دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور ، محدود به واگذاری امتیاز به بخش خصوصی برای تشکیل دوره های کاراموزی و بصورت غیر دایم میشود.
  مثلا در شیراز شرکت رامک جهت ارتقا سطح علمی کارکنان یک دوره کارشناسی یا فوق دیلم و کاردانی را قرارداد میبندد و بعد از اتمام تحصیل کارکنانش ان دانشگاه تمام میشود.

  روی این حساب دانشگاه علمی کاربردی شهرستانها ، در اینده ای نزدیک جمع اوری و امکانات اعم از منقول یا غیر منقول ان به فروش میرسد.

  در لارستان جناب دکتر جعفرپور بخاطر حفظ اموال این دانشگاه با تکنیک خاص ، ساختمان دانشگاه علمی کاربردی را قبل از مزایده فروش ، برای دانشگاه علمی کاربردی گرفتند تا مثل پانسیون پزشکان که هلال احمرانرا تبدیل به مجتمع تجاری هلال کرد و پولش را به تهران برد نشود.

  انا بعضی ها از جمله فردی که بخاطر حفظ سمتش بیشتر از بقیه نگران بود با تحریک احساسات عمومی و دانشجویان کاری کردند که این ساختمان به سرنوشتی چون مجتمع هلال یا زمین فاز سوم بازار امام مبتلا شود.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان