میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 سپتامبر 2014 ساعت 12:46 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 2,223 بازدید

بازگشایی مدارس صحرای باغ با حضور بخشدار

 بازگشایی مدارس صحرای باغ با حضور بخشدار

روابط عمومی بخشداری صحرای باغ: به مناسبت بازگشایی مدارس و گرامی داشت هفته دفاع مقدس در بخش صحرای باغ، محمد رضا حزنی بخشدار صحرای باغ به همراه حمزه غلامپور فرمانده سپاه پاسداران بخش صحرای باغ در دبیرستان حاج عبدالرزاق انصاری عمادده حضور یافته و ضمن گفتگو با مدیر مدرسه مسائل و مشکلات آموزشی و امتیازات معلمین و نیز مشکلات اقامتی دبیران غیر بومی این مدرسه مورد بحث و بررسی قرار دادند. در اين ديدار بخشدار قول مساعد داد با رایزنی و همکاری شورای اسلامی عمادده و معتمدین محلی بزودی مشکل اقامتی دبیران مرتفع شود.

سپس محمد رضا حزنی بخشدار صحرای باغ سخنرانی خود را با دعا برای سلامتی رهبر معظم انقلاب و سلام و صلوات به روح ملکوتی امام راحل و نیز ارواح شهیدان شروع و اظهار داشت: فرا رسیدن مهر ماه، ماه مهر ورزیدن و علم آموختن را به شما دانش آموزان و آینده سازان مملکت و نیز مدیران و دبیران گرانقدر تبریک می گویم و تقارن این روز فرخنده را با هفته دفاع مقدس یاد و خاطره دلاور مردان هشت سال جنگ تحمیلی را گرامی می دارم.

IMG_4266

وی در سخنان خود به دانش آموزان تاکید نمود تا می توانید کوشش نمایید و درس بخوانید تا در آینده بتوانید به مملکت و منطقه خود خدمت نموده و برای بخش صحرای باغ افتخار آفرین باشید. در ادامه از شهیدان بخش صحرای باغ یاد نموده همچنین با بیان خاطره ای از یکی از دوستان شهید خود بنام شهید بهمن ارغوان در لار و نیز از کمکهای مردم و مستضعفین که خود نیازمند کمک بودند به جبهه های حق علیه باطل یاد و خاطره دلاوریهای آن غیور مردان عشق و ایثار را گرامی داشت.

وی تاکید نمود وجود امنیت و آرامش کنونی کشور را مدیون ریخته شدن خونهای پاک آن شهیدان می دانیم و از دانش آموزان خواستند با حفظ ارزشهای نظام و نیز حفظ حجاب اسلامی و نیز اجرای امر به معروف و نهی از منکر پاسدار حرمت خونهای شهیدان باشند.

در ادامه به اجرای طرح سرشماری اشاره و از دانش آموزان و اولیاء آنها و نیز مدیران مدارس درخواست نمود با مامورین سرشماری کشاورزی که از ۵ مهر ماه کار خود را در بخش شروع و تا ۱۸ آبان ماه ادامه خواهند داد کمال همکاری را بنمایند چرا که به قول رهبر معظم انقلاب آمار اساس برنامه ریزی مملکت است و برای اجرای هر چه بهتر این طرح با مامورین همکاری کنند و به شایعاتی که از سوی دشمنان نظام در خصوص این طرح پخش می شود گوش ندهند.

IMG_4255

بخشدار صحرای باغ در ادامه سخنان خود از دانش آموزان خواست برای جمع آوری کمکهای نقدی به حساب مشترک بخشدار و امام جمعه عمادده جهت کمک به عمران و آبادانی بخش تبلیغ کنند همچنین خیرین را تشویق به کمک به این حساب و سرمایه گذاری در بخش صحرای باغ نمايند.

بخشدار صحراي باغ در خاتمه از اولیاي دانش آموزان خواست ارتباط خود را با اولیاي مدارس بیشتر کنند و مشکلات فرزندان خود را در منزل بگوش مدیران مدارس برسانند تا برای آن چاره اندیشی گردد چرا که اولیاي مدارس بهترین راهنمای جوانان ما می باشند و سعی کنند با فرزندان خود دوست و رفیق باشند تا آنها بتوانند مشکلاتشان را بی پرده با آنان در میان گذارند .


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان