میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 نوامبر 2018 ساعت 12:03 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 529 بازدید

بانوان شهرداری لار بالاتر از خنج و بستک قهرمان مسابقات شش جانبه فوتسال شدند

بانوان شهرداری لار بالاتر از خنج و بستک قهرمان مسابقات شش جانبه فوتسال شدند

مسابقات شش جانبه فوتسال بانوان در لارستان و با هدف آزمودن پتانسيل فوتسال بانوان در راستای حضور و درخشش در مسابقات دسته اول كشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در این دوره از مسابقات که به میزبانی هیئت فوتبال لارستان و شهرداری لار درسالن زنده یاد رزمیوش برگزار شد، تیم هایی از خنج، بستک و لارستان بصورت دوره ای با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در این دوره از مسابقات تیم شهرداری لار با پیروزی بر حریفان خود کاپ قهرمانی را به خود اختصاص داد و تیم های آینده سازان کنار سیاه و گچویه بستک به ترتیب مقام های دوم و سوم را برای خود ثبت کردند.

در حاشیه این دوره از مسابقات زهره جعفری نائب رئیس هیئت فوتبال لارستان و مربی تیم شهرداری لار، ضمن تشکر از همکاری و همیاری شهرداری لار، اداره ورزش و جوانان لارستان، مخابرات و دیگر ارگانهای شهرستان، از مسئولین امر خواستار حمایت همه جانبه شد و افزود: امید است همچنان که حمایت های خوبی از سوی ادارات و خیرین در راستای پیشرفت تیم هندبال بانوان شهرستان صورت می پذیرد، نگاه ویژه خود را از تیم های فوتسال نیز دریغ نورزند، تا بتوانیم در مسابقات لیگ برتر حضور پیدا کنیم.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان