میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۶:۱۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 874 بازدید

بانوی لارستانی به اردوی تیم ملی والیبال جوانان دعوت شد

به عنوان تنها نماینده استان فارس

بانوی لارستانی به اردوی تیم ملی والیبال جوانان دعوت شد

رییس هیأت والیبال استان فارس گفت: بانوی لارستانی به اردوی تیم ملی والیبال جوانان جمهوری اسلامی ایران دعوت شد.

منوچهر اسدی پویا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری ایپنا واحد فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: کادر فنی تیم ملی والیبال جوانان دختر، ۲۰ بازیکن را به اردوی هفتم آماده سازی دعوت کرد که نام فاطمه صبوری؛ بانوی فارسی در میان آنها دیده می شود.

وی با اشاره به اینکه این بانوی لارستانی به عنوان تنها نماینده استان فارس در این اردو حضور دارد، افزود: اردوی تیم ملی والیبال جوانان دختر جمهوری اسلامی ایران از روز هفتم دی ماه در کمپ تیم های ملی بانوان مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است و به مدت ۱۲ روز ادامه دارد.

رییس هیأت والیبال استان فارس با بیان اینکه این اردو برای آمادگی بازیکنان جوان کشورمان به منظور حضور قدرتمند در رقابت های قهرمانی آسیا است، خاطرنشان کرد: تمرینات این مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال زیر نظر اعظم عیدی به عنوان سرمربی، ابراهیم وادی (مشاور فنی)، عباس علی‌اصغرپور (تمرین دهنده)، زهرا عرب شاهی و سرگل علیزاده به عنوان مربی در حال برگزاری است.

اسدی پویا با تاکید بر اینکه فاطمه صبوری با ۱۹۶ سانتی متر قد گزینه بسیار مناسبی است و باید مورد حمایت قرار گیرد، تصریح کرد: با هماهنگی های فضل الله بازیاری؛ رییس هیأت والیبال لارستان مذاکراتی با چند نفر از خیرین صورت گرفته است تا در حد توان مساعدت مادی برای تنها نماینده استان فارس در اردوی تیم ملی والیبال انجام شود.

وی عنوان داشت: امیدواریم این بانوی لارستانی پیراهن تیم ملی به منظور حضور در رقابت های والیبال قهرمانی آسیا را بر تن کند و برای استان فارس و کشورمان ایران افتخارآفرین باشد.

رییس هیأت والیبال استان فارس یادآور شد: فاطمه صبوری اهل روستای دهکویه بخش مرکزی شهرستان لارستان است که در چندین مرحله اردوی تیم ملی جوانان دختر حضور موفقیت آمیزی داشته است و همین موضوع باعث شده تا وی همچنان نظر کادر فنی را به خود جلب کند و به مراحل مختلف اردو تیم ملی دعوت شود.

اسدی پویا بیان داشت: نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان دختر زیر ۱۹ سال آسیا از ۲۰ تا ۲۷ خردادماه سال ۹۷ به مدت هشت روز در هانوی پایتخت ویتنام برگزار می‌شود.

خبرنگار: داود عسکرپور


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان