میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۲ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 395 بازدید

بانوی والیبالیست لارستانی، «ملی‌پوش» رده جوانان شد

برای حضور در رقابت‌های آسیایی در ویتنام

بانوی والیبالیست لارستانی، «ملی‌پوش» رده جوانان شد

بانوی والیبالیست لارستانی در ترکیب تیم ملی ایران به مسابقات جوانان آسیا اعزام می شود.

نایب رئیس هیأت والیبال استان فارس با اعلام این خبر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «ایپنا» واحد فارس اظهار داشت: کادر فنی تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران، ۱۲ بازیکن حاضر در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا را به اردوی هفدهم آماده سازی دعوت کرد که نام ”فاطمه صبوری“ از لارستان در میان ملی پوشان دیده می شود.

شهره سجادی افزود: هفدهمین مرحله اردوی آماده سازی این تیم از اول خردادماه با حضور ۱۲ بازیکن در کمپ تیم های ملی آغاز می شود و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد.

وی با تأکید بر اینکه فاطمه صبوری تنها ملی پوش فارسی است که راهی مسابقات قهرمانی آسیا می شود، تصریح کرد: بازیکنان دعوتی به این اردو در ترکیب نهایی تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران به رقابت های قهرمانی جوانان آسیا اعزام خواهند شد.

نائب رئیس هیأت والیبال استان فارس، رقیه جهانی، فاطمه عنایت، زهرا زهدی، زهرا صالحی، منا آشفته، آیتک سلامت، اسما سعیدی، الهه حلاج، هانیه مهدیزاده، بهار بهرامی نیا و زهرا کریمی را دیگر بازیکنان کشورمان ذکر کرد که تیم ملی والیبال ایران را در این دوره از پیکارها همراهی می کنند.

سجادی با اشاره به اینکه تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران در گروه سوم دور مقدماتی این رقابت ها با تیم های استرالیا، ماکائو و هنگ کنگ هم‌گروه است، اظهار داشت: نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان دختر زیر ۱۹ سال آسیا از ۲۰ تا ۲۷ خردادماه سال جاری با حضور ۱۶ تیم در شهر «باک نین» ویتنام برگزار می‌شود.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    با ارزوی موفقیت برای این بانو

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان