میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 ژانویه 2021 ساعت 1:35 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 154 بازدید

«بانکِ سپه» لارستان را ارتقا دهید

درخواست فرماندار از مدیرعامل بانک سپه فارس

«بانکِ سپه» لارستان را ارتقا دهید

مدیرعامل بانک سپه استان فارس با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، سعید منصوریان طبایی مدیرعامل بانک سپه استان فارس با جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در محل فرمانداری دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار فرماندار ویژه لارستان با اشاره به میزان سپرده‌گذاری مردم لارستان در بانک‌ها و به‌خصوص بانک سپه و اینکه این بانک در تشکیلات جدید از ادغام موسسات مالی و بانک‌های دیگر از پتانسیل و ظرفیت بالایی برخوردار گردیده است، تاکید کرد: انتظار ما این است که خروجی این ادغام و متمرکز شدن مدیریت آن در بانک سپه، باعث ایجاد تسهیل‌گری در پرداخت تسهیلات به منظور رونق اقتصادی شود.

جلیل حسنی فاصله زیاد تا مرکز استان، وجود زیرساخت‌های متناسب، وسعت شهرستان و بسیاری از مولفه‌های فرهنگی، تاریخی و اقتصادی را از جمله دلایل توجیهی تفویض اختیار و یا ارتقای بانک سپه شهرستان دانست تا از این رهگذر مردم برای پیگیری امور مربوط به بانک سپه دچار مشکل نشوند.

منصوریان طبایی مدیر منطقه بانک سپه استان فارس نیز در این نشست قول مساعد داد که حدود اختیارات شعب منطقه لارستان را یک رتبه ارتقا دهد و دیگر موارد مطرح شده توسط فرماندار ویژه لارستان را پیگیری نماید.

همچنین در این نشست احسان طاهری معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ویژه لارستان، محمد حسین مسعودی معاون اداری مالی و رییس حراست بانک سپه استان، رضا فتحی معاونت مقیم بانک سپه فارس و محراب عزیزی رئیس بانک سپه شهرستان نیز حضور داشتند و مطالبی را مطرح کردند.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    1

    0

    شعب بانکها را کاهش دهید.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان