میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۴ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 293 بازدید

بایدهای امام جمعه لار: توسعه راهسازی، نوسازی بافت فرسوده و اجرای منطقه ویژه اقتصادی لارستان

بایدهای امام جمعه لار: توسعه راهسازی، نوسازی بافت فرسوده و اجرای منطقه ویژه اقتصادی لارستان

حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لارستان در خطبه های نماز جمعه این هفته لار با عنوان رابطه انسان با خالق گفت: ماه مبارک رمضان اهمیتش به این است که تقویت کننده ارتباط بین مخلوق و خالق است.
به گزارش ستاد نماز جمعه لار، وی در ادامه افزود: اگر می خواهید آن فشارها و سختی ها و ناملایمات برایتان هموار شود باید اهل تحجر و شب زنده داری شوید و نماز شب در ماه رمضان تقویت کننده رابطه بین خالق و مخلوق است. خداوند متعال خطاب به نبی مکرم اسلام می فرماید: راه برون رفت از مشکل این است که اهل شب زنده داری و تحجر باشیم .
خطیب نماز جمعه لار در خطبه دوم نیز ضمن دعوت خود و دیگران به تقوای الهی و حفاظت و سیانت از نفس تاکید کرد: خروج آمریکا از برجام نشان دهنده ماهیت اصلی آمریکا به جوانان و نوجوانان کشور ما بود و بدعهدی خود را به همه جهان نشان داد و حیثیت خود را لگد مال کرده است.
وی در همین باره تصریح کرد: خواست مردم و رهبر معظم انقلاب درباره ادامه برجام و ماندن در برجام این است که مسئولان تضمین های واقعی و عینی از اروپایی ها بگیرند. حجه الاسلام موسوی خرم اضافه کرد: الان ما نیازمند این هستیم که همه ظرفیت های درون نظام را تقویت کنیم و پیشران اصلی همه تحولات کشور و بازدارنده اصلی آمریکا توجه به اقتصاد مقاومتی است .
امام جمعه لارستان در بخش دیگری از خطبه های خود گفت: هفته گذشته ما شاهد انتقال سفارت آمریکا به قدس بودیم .جای افسوس و ننگ آور است که یک و نیم میلیون نفر مسلمان نتوانستند کاری انجام دهند .

وی همچینن درباره مسائل شهرستان با اشاره به ضرورت راهسازی گفت: خواست جدی ما از مسئولین این است که توجه ویژه ای به راهسازی و راه های مواصلاتی شهرستان لارستان کنند تا از تصادفات جاده ای کاسته شود و هم زمینه رونق اقتصادی در منطقه ایجاد گردد.
وی افزود: ما همچنین از مسئولین تقاضا داریم که طرح منطقه ویژه اقتصادی لارستان را که از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به لارستان است اجرایی شود همچنین باید به بافت های قدیمی و فرسوده شهر قدیم لار توجه بیشتری شود و به آن رسیدگی گردد.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان