میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 فوریه 2020 ساعت 1:09 ق.ظ سرویس:مطلب شما 5 دیدگاه 148 بازدید

بایدهای ما: مطالبه‌گری و ایجاد انگیزه

بایدهای ما: مطالبه‌گری و ایجاد انگیزه

مصیب علیشیر*: مطالبه‌گری اصلی مهم در پیشرفت است. زمانی می‌توانیم به خواست‌هایمان برسیم و توقع رفع آن‌ها را داشته باشیم که مشکلاتمان و آرزوهایمان را به زبان آوریم و بخواهیم.

همان‌گونه که پروردگار از ما می‌خواهد که دعا کنیم و خواست و آرزوهایمان را از درگاه او بخواهیم و خداوند از طریق خواست و بیان آن در بارگاهش، ما را به سمت این خواست و اراده‌مان پیش می‌برد و اگر لایق باشیم به آن خواهیم رسید.

حال در مورد مسائل و مشکلاتمان هم باید اینگونه باشیم؛ ابتدا توکل کنیم و بعد با صدای رسا و صریح این موارد را از مسئولین بخواهیم. نماینده و هر مسئول شهری دیگر برای این به کرسی منصبی رسیده‌است که خدمت کند و مشکلات و موانع را حل کند.

حق هر شهروندی هم بیان خواست‌ها و موانع است، تا فشاری باشد بر مسئول که آن‌ها را برطرف کند چون تکلیف آن مسئول رفع مشکلات شهروندان است.

مشکلاتی که جوانان، زنان و قشر فرهنگی امروز با آن درگیر هستند باید از سوی مسئولین شهر شنیده شود.

مسئله اشتغال و فراغت و ازدواج و… جوانان امروز مسئله اصلی کشور و به تبع اولی مسئله امروز منطقه ماست. حضور زنان در مسئولیت‌های شهری و رسیدگی به وضعیت زنان شاغل و خانه‌دار جز مسائل مهم منطقه است. رسیدگی به وضعیت نابسامان فرهنگیان و بازنشستگان فرهنگی در منطقه باید به گوش مسئولین برسد.

مسائل و مشکلات در اقشار دیگر هم وجود دارد اما این سه قشر به نوعی نماینده تمامی گروه‌ها هستند.

جوانان ولی نعمت هر منطقه‌ای هستند چون توان و اراده قوی آنان است که چرخ توسعه و آبادانی را می‌توانند با علم و جسارت‌شان به پیش ببرند.

زنان، نماد ایثار و محبت هستند و باید دست تک تک آنان را بوسید؛ انسان‌های بزرگی که هم تدبیر منزل می‌کنند و هم تربیت نسل آینده. باید فضای شهری را برای حضور آنان مهیاتر کرد و خواست عمومی را پیگیری نمود تا هر چه بیشتر از این قشر در توسعه و آبادانی منطقه استفاده کنیم.

فرهنگیان عزیز که سال‌ها جوانی و عمر خود را در پی تربیت امثال ما گذاشته‌اند تا فرهنگ اسلامی-ایرانی را بیاموزیم و بتوانیم به کشورمان و منطقه‌مان خدمت کنیم. تا بدانیم که هستیم و علم روز جهان را بیاموزیم. باید نگاه ویژه‌ای به این قشر فرهنگ‌ساز داشته‌باشیم. باید رفع مسائل و مشکلات آنان را در اولویت قرار دهیم.

همه این موارد زمانی شنیده خواهد شد که ما به میدان بیاییم و از مسئولین خواسته‌هایمان را مطالبه کنیم. انتخابات محل بیان مطالبات‌مان از مسئولین است. جوانان، زنان و فرهنگیان بیایید همدلانه خواست‌های به حقمان را به گوش مسئولین برسانیم.

بنده مصیب علیشیر افتخار می‌کنم که نماینده شما و پیگیر مطالبات به‌حق شما باشم اگر بخواهیم و مطالبه‌گر باشیم.

*نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه لارستان، خنج، گراش و اوز


5 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  پاپی کجایی ببین مصیب مطلب چاب کرده است زودی باش پاک کن بردار

 2. ژن برتر گفت:

  0

  0

  وقتی یک شخصیتی مثل بروجردی کاندیدا شده تو […] چه میگی دیگه […]

  • خواب دیده خوش باشی گفت:

   0

   0

   مردم لار ثابت میکنند که غریبه پرست نیستند و جایگاه لر در لرستان است نه لارستان

   ضمنا میتونید چماق بدستانتون رو بفرستید تا […]

 3. لارستانی اصیل گفت:

  0

  0

  اقای بروجردی نسبی وسببی لارستانی است متولد خاک پاک لار است وبسیار هم با نفوذ وکار بلد هستند وبه درد مردم حوزه انتخابیه میخورند

  • اصیل؟؟ گفت:

   1

   0

   سید عبدالحسین دزفولی بود و ساکن نجف و هیچ ریشه ای در منطقه لارستان ندتره

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان