میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 مارس 2015 ساعت 3:14 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 2,150 بازدید

با اتمام چند پروژه راهسازي، بيرم و صحراي باغ از بن بست خارج مي شوند

timthumbبا اتمام چند پروژه راهسازي، بيرم و صحراي باغ از بن بست خارج مي شوند

بيرم كبير: در ساعات پایانی آخر سال ۹۳ محمدرضا حزنی بخشدار صحرای باغ با مهندس نصر مدیرکل راه و شهرسازی لارستان دیدار و گفتگو كرد. ابتدا محمدرضا حزنی ازهمکاریهای اداره کل راه و شهرسازی لارستان با بخشداری صحرای باغ در خصوص عملی کردن قول خود مبنی بر اجرایی کردن بهسازی جاده هرمود به عمادده قدردانی نموده و در ادامه بر اهمیت اجرای طرح جاده کشی از آبکنه بیرم به عمادده از مسیر استاس به منظور رفاه حال مردم بخش صحرای باغ و بخش بیرم همچنین شهرستانهای همجوار مانند لامرد و اشکنان تاکید نمود.

در پایان این دیدار بخشدار صحرای باغ گفت: مهندس نصر مدیری پرتلاش و دلسوز برای منطقه لارستان است که با قولی که در ابتدای ورود ما به بخش صحرای باغ در خصوص بهسازی جاده هرمود به عمادده دادند در مدت بسیار کمی عملی کرده که ما شاهد بهسازی این جاده هستیم گرچه به علت وسعت کاری این اداره بهسازی با کندی انجام می شود ولی این کار خوب کلید خورده و عملی شده و همچنان بر روی این جاده کار میشود که انشااله شاهد آسفالت این جاده باشیم.

وي افزود: همچنين جا از همکاران ایشان خصوصا مهندس عباسی صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم. در ادامه محمدرضا حزنی بخشدار صحرای باغ افزود: مهندس نصر در این دیدار اعلام داشتند به دلایل وجود بعضی مشکلات موفق نشدیم در سال ۹۳ طرح مطالعاتی جاده آبکنه بیرم به عمادده از مسیر استاس را عملی کنیم ولی انشااله در اوائل سال ۹۴ شروع خواهیم کرد چون پیمانکار آن مشخص و با آن قرار داد بسته ایم. همچنین با پیشنهادی که اینجانب به شورای محترم شهر بیرم داده ام به منظور تسریع در اجرای این پروژه انشااله قرار است بزودی به اتفاق مسئولین محترم محلی صحرای باغ و بیرم با آقای مهندس نصر در این خصوص دیداری داشته باشیم.

حزني اضافه كرد: از فواید این طرح بالا رفتن ضریب امنیت جاده ای برای مردم این بخشها و شهرستان لامرد خواهد بود و جمعیت بیش از ۶۰ هزار نفری این مناطق از اجرای جاده کشی مذکور بهرمند میگردند. همچنین با اجرای این طرح این مناطق به لارستان و همچنین ۵۰ کیلومتر به استان هرمزگان نزدیکتر می شوند و بخش صحرای باغ و بیرم از بن بست خارج می گردند و فواید بسیار دیگری عاید مردم این مناطق خواهد شد.


2 نظر

 1. سکینه گفت:

  0

  0

  مدیر راه و مسولین همت کنند اول جاده لار- جهرم که پر ترافیک و خطرساز هست رو دوبانده کنند بقیه جاده ها پیش کش ، اصل رو ول کردید چسبیدید به فرع ….نترسید جاده آبکنه بخاطر لامردیها زودتر ساخته می شود نگران اونجا نباشید

 2. لارستانی گفت:

  0

  0

  همیشه همین تنگ نظری ها بوده که لار را به این روز انداخته . دیگر نقاط لارستان بزرگ هم حق و حقوقی دارند که مسولین لارستان باید دغدغه آن را داشته باشند .مناطق بیرم و صحرای باغ باجمعیتی معادل شهر لار آیا حق داشتن یک راه ندارند تا از بن بست و این وضعیت فلاکت بار خارج شوند در حالی که این طر مزایای زیادی برای خود لار ونزدیک شدن به خلیج فارس وغرب هرمزگان و منطقه ویژه عسلویه و صنایع انرژی بر داردم مزایای فراوان دیگر برای شهرستا های دیگر

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان