میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 جولای 2014 ساعت 10:16 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی 47 دیدگاه 2,930 بازدید

با ادامه همكاري مردم درآمد شهرداري لار به ۲۲ ميليارد تومان مي رسد/ به زودي در شهر لار تحول ايجاد مي شود

رئيس شوراي شهر لار در گفت و گو با نشريه «بشارت نو»:

با ادامه همكاري مردم درآمد شهرداري لار به ۲۲ ميليارد تومان مي رسد/ به زودي در شهر لار تحول ايجاد مي شود

رئيس شوراي اسلامي شهر لار در گفت و گوي تفصيلي با خبرنگار «بشارت نو» با اشاره به برنامه هاي در دست اجراي شورا و شهرداري لار گفت: يكي از مشكلات بزرگ شهري لار از چند دهه قبل تاكنون بحث كشتارگاه و ترمينال است لذا اگر بتوانيم همين دو پروژه را تا پايان دوره به سرانجام برسانيم كار بزرگي كرده ايم. وي در اين باره افزود: توافقات اوليه با مشاركت بخش خصوصي انجام شده؛ محل آنها در نظر گرفته شده و مجوزهاي اوليه اخذ شده كه اميدواريم با شروع رسمي كار، هرچه زودتر به اعلام عمومي برسانيم.

dr-eghtedari

رامين اقتداري در ادامه به ديگر پروژه هاي پيش بيني شده پرداخت و آنها را چنين برشمرد: ساخت فاز اول ساختمان جديد شهرداري، احداث كارخانه آسفالت و نهالستان شهرداري، ساماندهي ورودي شهر از سمت جهرم، ساختن «سردر»ي در شأن مردم لار در ورودي شهر، ترميم و مرمت خانه محمودي، ساخت فرهنگسرا، فضاي سبز و پاركينگ در ميدان بار قديمي، زيباسازي بولوار منتهي به فرودگاه و خريد ساختماني در تهران براي پيگيري امور لارستان عمده طرح هاي ما تا پايان دوره چهارم شوراست.

رئيس شوراي شهر لار همچنين ضمن بيان اين موضوع كه درآمدهاي شهرداري لار به دليل مشاركت و همراهي شهروندان در پرداخت تعهدات خود به طور محسوسي افزايش يافته تاكيد كرد: وظيفه ماست از تك تك شهروندان محترم به دليل احساس مسئوليتي كه دارند تشكر كنيم و اين اميد را داشته باشيم با ادامه اين روند تحولاتي در شهر لار ايجاد شود. وي درآمد پيش بيني شده امسال شهرداري را ۱۸/۵ ميليارد تومان عنوان كرد و افزود: البته با روندي كه از همكاري مردم مشاهده مي كنيم به احتمال زياد اين درآمد تا پايان سال به بيش از ۲۲ ميليارد تومان مي رسد.

اقتداري همچنين در اين گفت و گوي مفصل، به حواشي انتخاب شهردار لار، مكانيسم تسهيل سازي مراجعات شهروندان به شهرداري، چرايي عدم انجام تغييرات مديريتي در شهرداري، چگونگي روابط اعضاي شورا با يكديگر و مسئولان ارشد شهرستان و البته برخي آسيب هاي شهري در سال هاي قبل اشاره كرد.

مشروح اين گفت و گو را مي توانيد در شماره اول نشريه «بشارت نو» كه هفته اول مردادماه منتشر مي شود بخوانيد.


47 نظر

 1. ابوالفضل گفت:

  0

  0

  طرح های خوبیه اگر راست بگید و ۱۰۰ درصد اجراش کنید.
  چند پیشنهاد برای افزایش درآمد شهرداری:
  ۱- ایجاد فروشگاه زنجیره ای یا یک مرکز خرید توسط شهرداری و متعلق به شهرداری
  ۲- نصب تابلوهای تبلغاتی در بلوار سید عبدالحسین لاری(از اول حوزه علمیه تا فلکه امام خمینی)
  ۳- راه اندازی سامانه تمام الکترونیک شهرداری برای انجام کلیه امور توسط رایانه

 2. صادق گفت:

  0

  0

  یه فکری هم برای بازسازی و جلوگیری از تخریب قلعه اژدها پیکر و برج مادر نادر شاه کنید لطفا

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  خريد ساختماني در تهران براي پيگيري امور لارستان
  ساخت فاز اول ساختمان جديد شهرداري
  ساخت فرهنگسرا
  اگه قراره ساختمانی تو تهران خریداری بشه که بعدا گندش دربیاد که واسه رفت و آمد خودشونه که به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره.
  اگه قراره یه ساختمان جدید برای شهرداری ساخته بشه و با مردم درست رفتار نکنن به چه درد میخوره و اگه قراره دوباره فرهنگسراهایی که توش موسیقی و رقص یاد میدم …

 4. محمد گفت:

  0

  0

  به اميد موفقيت شوراي مردمي و جناب دكتر اقتداري محبوب و مقتدر.

 5. لارستان88 گفت:

  0

  0

  همین فرهنگسرای مرتضوی که از تمام ظرفیتهاش استفاده نمیشه متحولش کنین کافیه . لازم نیست یه فرهنگسرای دیگه بزنین

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   این چه حرفیه؟!! هر فرهنگسرایی تعریف کاری مخصوص به خودشو داره. باز هم باید فرهنگسرا بزنید. هر نقطه از شهر باید فرهنگسرایی متناسب با فضای اون منطقه رو داشته باشه. شورا باید باز همچنین محل هایی رو احداث کنن.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   این چه حرفیه? این نگاه خیلی به دور از منطق و مغرضانه است. با وجود داشتن یک فرهنگسرا با هر میزان ظرفیت کاری باز هم احتیاج به ساخت فرهنگسرا در نقاط مختلف شهر هست.. اتفاقا فکر میکنم فرهنگسرای مرتضوی برنامه های مختلفی رو برای تمام سنین در طول سال برگزار میکنه. احتمالا بر اساس بی اطلاعی و عدم مشاهده از نزدیک میگین یا شاید هم……….. فکر میکنم یا باید حضوری تشریف ببرین و برنامه ها رو ببینین یا از طریق سایتها اخبار مربوط به برنامه ها رو دنبال کنین. اما با تمام اینها، این نگاه درست نیست که دیگر نباید فرهنگسرا بسازیم . اتفاقا هر فرهنگسرا کاربری و کارکرد مخصوص به خودش رو میتونه داشته باشه. مثلا چه اشکالی داره در شهرک گلستان شهرجدید یک فرهنگسرا با کاربردی ویژه ساخته بشه یا چه اشکال داره یک فرهنگسرا در محله دم گاله ساخته بشه. یک فرهنگسرا واقع در خیابان مرتضوی با ظرفیتی محدود که نمیتونه جور تمامی مناطق شهر از ابتدای شهرجدید تا انتهای شهرقدیم رو بکشه. باید فرهنگسراهایی در نقاط مختلف شهر با شرح وظایف و کاربری های متناسب با بافت فرهنگی اون منطقه ساخته بشه.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   وظيفه فرهنگسرا ترويج فرهنگ شهرنشينى و شهروندى است. برگزارى چند کلاس اموزشى که اداره ارشاد و اموزشکده هاى هنرى انجام ميدن. شمايى که اينجور واکنش نشان ميدى و از بدنه اون فرهنگسرا هستى معلومه از کارکرد اين مجموعه در ديگر شهرها خبر ندارى اگه لازم باشه در نشريات محلى اطلاع رسانى خواهم کرد. فرهنگسراى مرتضوى رو هم ديدم و از برنامه هاش اطلاع دارم ضمنا کميت هميشه متضمن کيفيت نيست.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   عزىزم تو باغ نىستى. اى .کلاتى که گفتى شهردارى نتونسته ىه پارک کوچىک بنزنه اونوقت مىگى فرهنگسرا لازم داره. معلومه نه از هزىنه ساخت فرخنگسرا خبر دارى و نه اولوىت شناس. اگه کسى درست کارکنه همون فرهنگسراى مرتضوى کفاىت مى کنه. باىد شراىط رو براى بخش خصوصى مهىا کنىم وگرنه قرار نىست شهردارى تصدى گرى فرهنگى رو انجا م بده.

  • روابط عمومي فرهنگسراي مرتضوي گفت:

   0

   0

   نظراتی که در این قسمت داده میشود لزوما دیدگاه مجموعه فرهنگسرای مرتضوی نیست. امیدواریم عزیزان با ارامش بیشتر و اطلاع کافی از طرح ها و برنامه ها اظها نظر نمایند.فرهنگسرای مرتضوی جهت اموزش فرهنگ شهروندی و شهرنشینی مدتی است طرح فرهنگی ارمانشهررا اغاز نموده است. جهت اطلاع از این طرح و میزان پیشرفت ان میتوانید به این مجموعه مراجعه نمایید و یا با تلفن ۳۳۳۳۳۲۰۸ تماس حاصل نمایید. گفتن اين نكته نيز ضروري است كه اگر فردي منصفانه مي خواهد از عملكرد اين فرهنگسرا مطلع شود در خدمتش هستيم و تمام برنامه ها، اهداف و شرايط و محدوديت هايمان را برايش توضيح خواهيم داد. روشن است كه روي صحبت ما آن عده اي نيستند كه از فضاي اين سايت و بخش نظرات براي غرض هاي شخصي استفاده مي كنند.

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  اتفاقا مشکل شهر کشتارگاه و ترمینال نیست . البته هزینه ساخت کشتارگاه زیاد نیست و ترمینال اولویت اول نیست . یه فکری برای ایجاد پارک مناسب و مکانهای تفریحی باشید دلمون پوسید . یا مارو ببرید کشتارگاه یا باید بریم ترمینال و سوار اتوبوس شیم بریم شیرااااز….

 7. محمد گفت:

  0

  0

  عجب طرح هایی خندم گرفت….این طرح ها باید یک ساله باشند نه چهار ساله میگم چرا پیشرفت نمیکنیم همینه

  • طرفدار شورا وشهرداری هستم گفت:

   0

   0

   طرفدار شورا وشهرداری هستم وانصافا خوب دارن کار می کنند وبه نظر می رسد بهتر از اینها هم می شود شما که اعلام می کنید این طرح ها خنده دار است بقرمایید این گوی واین میدان شما بیا کشتارگاه وترمینال نه طی ۴ سال طی یکساله احداث کنید. حرف ونوشته که راحته وارد گود بشو تا بفهمی چه خبر

 8. باشی گفت:

  0

  0

  دکتر علیزاده رییس سابق اداره بهداشت درمان لارستان مجددا به لار برگشته . سوال اینجاست چرا از این انسان متعهد دلسوز استفاده نمی شه ؟ . جهت اطلاع فرماندار و شورای اسلامی شهر

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  چرا اتاق فکر که قرار بود راه بیافته مسکوت مانده . شورا برای رسیدن به خواسته اصلی مردم باید از بدنه اجتماعی و صاحب نظران کمک بگیره . ایده های خوبی وجود داره که در صورت فعال کردن این اتاق فکر موجب ایجاد استراتژی مبتنی بر پایه علمی و همراه با جامع نگری بر اساس نیازهای شهر تدوین کرد

 10. ناشناس گفت:

  0

  0

  متاسفانه شورا تا امروز متناسب با ان شعارهایی که روز اول داد ظاهر نشده. اقای رییس شورا به نظر میرسد برنامه هایتان باید خیلی قویتر و جدی تر باشد. اینها که گفتید مشکل اصلی لار نیست. لطفا با مردم جلسات بیشتری برگزار کنید تا بفهمید مشکلات لار اینهایی که شما بهش رسیدی نیست. با سپاس

 11. طرفدار گفت:

  0

  0

  درود بر شورا ی مردمی سلام بر شهردار بی ادعا . کارتان عالی است همانطور ادامه بدهید ما خیلی امیدواریم فقط مواظب رانت خور هایی که در شهر هستند باشید

 12. بنده خدا گفت:

  0

  0

  شما را به خدا فکری به حال شهرمان کنید که پر از افغانی شده! با این زاد و ولدوحشتناک تاچند سال دیگر ترکیب جمعیت به نفع افاغنه خواهد شد و باید نام لارستان را افغانستان بگذاریم !

 13. سامان گفت:

  0

  0

  با سلام
  ضمن عرض خسته نباشید خدمت تمامی زحمتکشان
  تمام کارها و زحمات شما عزیزان توسط تارنماهای در خدمت لارستان بزرگ دنبال و پیگیر می شود. و گذشته از هر حاشیه گرایی طرح های بسیار مناسب و به جاییست.
  بنده به عنوان عضو کوچک این جامعه بزرگ عرایضی داشتم که خدمتتون در دو جمله ارائه خواهم کرد.
  با توجه به شرایطی که در لار و لارستان وجود دارد، در وهله اول باید در طرح ها اولویت بندی ایجاد کرد که این موضوع در ساختار نظام مندی علوم مدیریتی بیان شده است.
  یکی از سرمایه هایی که منطقه لارستان با توجه به شرایط آن دارا می باشد، نیروی انسانی با ارزش می باشد. برای پیشرفت هر چه بیشتر و سریع تر، این موضوع اصل و اساس مورد بحث می باشد.
  به امید آینده ای روشن تر به بلندای نخل های سر به فلک کشیده تمام منطقه لارستان
  با تشکر

 14. ناشناس گفت:

  0

  0

  فاز اول ساختمان شهرداری لار ( فونداسیون ) در زمان شورای دوم اجرایی شد شورای سوم آن را متوقف کرد منظورتان از فاز اول چیه ؟ بازم فونداسیون ؟!

 15. لاری گفت:

  0

  0

  پارکینک بسازه شهرداری در نقاط کلیدی شهر جدید و شهر قدیم که تا ابد درآمدساز بشه برای شهرداری و هم مشکل مردم حل بشه
  خونه تو تهران ؟؟قضیه یکم بوداره !!!”
  اطراف محله امامزاده و پیاده رو خیابان فاطمیه را درست کنید تا بشه فضای سبزی برای مردم هم مکان تفریحی و هم مذهبی
  فصای سبز شهر هم بیشتر توجه بشه
  پیاده رو خیابان معلم به سمت پارک شهر درختکاری بشه و در آن فضایی برای عبور دوچرخه طراحی بشه
  هزارتا کار میشه کرد برای شاد کردن مردم ولی مگه با خونه خریدن تو تهران و ساختمان فرهنگسرا ساختن دل مردم شاد میشه

 16. لاری گفت:

  0

  0

  چطور باید پیشنهادهای خود را به گوش شهرداری برسانیم ؟ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

 17. ناشناس گفت:

  0

  0

  پروازهای لار به کشورهای عربی مسافرانی از سایر شهرها هم دارد و حتی از کشورهای خارجی اگر روی میراث فرهنگی و بویژه میراث معنوی شهرمان کار کنیم و به گردشگران بشناسانیم مطمینن درآمد مناسبی هم برای شهر ایجاد میشود .مثلا پیشنهاد میشود کاروانسرای میدان بازسازی شده و بصورت غرفه ای به نانوایان سنتی سفالگران شیرینی پزان سنتی و سایر مشاغل سنتی رو به فراموشی سپرده شود و یک نمایشگاه زنده از صنایع سنتی لار ایجاد شود که در کنار قیصریه مورد بازدید قرار گیرد .بخدا لار هیچی از یزد و کرمان و کاشان در گردشگری کم ندارد فقط عدم قرسیدگی به بنا های تاریخی و کم ارزش دانستن سنت هایمان باعث شده میراث عظیم فرهنگی در لار مورد توجه قرار نگیرد .
  شهرداری بفکر درآمد پایدار باش نه خرج کردن درآمد سالانه

 18. ناشناس گفت:

  0

  0

  شورای شهر شورای کل شهر است پس نسبت به ادارات هم رسیدگی کنید.به بافت تاریخی رسیدگی بیشتر شود به خصوص قلعه اژدها پیکر، باغ نشاط وقدمگاه چقدر زیبا شده است قلعه نور زده اید

 19. ناشناس گفت:

  0

  0

  رئيس محترم شوراى شهر. به نسبت هزينه هايى که براى فرهنگسرا ميشه بازخوردى ديده نميشه. با اين هزينه ها شورا ميتونه نشريه و تبليغات و اگاهى بخشى در زمينه فرهنگ شهروندى و مشارکت جويى مردم در ابادى شهر و جلوگيرى از تخريب اماکن عمومى و…انجام داد. اگر در مورد وظايف اين فرهنگسرا تجديد نظر بشه بايه اتاق هم ميشود کارهاى بزرگى انجام داد و گرنه ساختمان بدون کارکرد شبيه انبارى مى مونه

 20. مراجعه کننده هر روزه گفت:

  0

  0

  اقای رییس در صورتی مردم با شما و شورا همکاری میکنند که با انها برخورد خوب شود. کافی است سری به راهروهای شهرداری بزنید. انقدر برخورد با ارباب رجوع بد است که اگر کارش گیر باشد دیگر به انجا برنگردد. کارها هر روز امروز فردا میشود.

 21. ناشناس گفت:

  0

  0

  لطفا به فکر راههای درامدزایی باشید. یک سال گذشت. اما شهرداری هنوز منبعی برای کسب درامد ثابت و پایدار ندارد. دیگر دوره کسب درامد به شیوه قدیمی گذشته. لطفا به طرحها و راههای جدید فکر کنید.

 22. محمد گفت:

  0

  0

  یک سال ار عمر شورا میگذرد. اما در طول این یک سال هیچ برنامه یا مصوبه قابل تاملی ار این شورا در نیامده. ضمنا خبرسانی و به اصطلاح روابط عمومی تان خیلی ضعیف است

 23. شهروند گفت:

  0

  0

  عملکردتان در انتخاب شهردار خیلی ضعیف بود. مطمئنا میتوانستید از گزینه های قویتری استفاده کنید که خود صاحب نظر و تاثیرگذارباشد و مدیریت و برنامه ریزی قویتری داشته باشد. اینهمه وقت مردم را گرفتید ولی بازر کسی را انتخاب کردید که تابع شما و تصمیماتتان باشد. ا

 24. محمد گفت:

  0

  0

  اقای اقتداری بخشی از مصاحبه را که خواندم متوجه شدم که هنوز به مشکلات لار اشراف ندارید.لار در بخش مدیریت شهری و توسعه شهرنشینی خیلی مشکل دارد. باید از مهندسان قدرتمند و به روز جهت مشاوره و اجرا استفاده کنید.مهندسین شهرداری به روز و با معلومات در زمینه مدیریت و فضاسازی شهری نیستند. باید از مشاوران زبده جهت شورا استفاده کنید اگر هم واقعا اینحا نیستند از جای دیگر …

  • آرمان گفت:

   0

   0

   بیش از آنکه نیاز به مهندسین زبده باشه باید از جامعه شتاس شهری بهره گرفت تا دلایل نارضایتی شهروندان را دریافت و تحلیل آماری کرد . در صورتی که شورا تمایل داشته باشه با کمترین هزینه ممکن می توان با روشهای علمی و پژوهشی عمده ترین مشکلات و نیازهای مردم و اولویتها را بصورت تحلیلی و اماری ارایه کرد تا مبنای اقدامات و برنامه ریزی شهری قرار گیرد .اگ ه شورا آمادگیش رو اعلام کند افتخار میکنیم برای شهرمان کاری انجام دهیم .

 25. بگبو گفت:

  0

  0

  این طور که معلوم است ظاهرا شورا بدون استراتژی و فکر جلو میرود. یک شورای موفق جهت رسیدن به مانیفستی ثابت جهت اداره شهر نیازمند نقشه و دورنما ست. کمی عمیقتر نگاه کنید و دیدتان را ارتقا دهید. بهتر است قبل از هر کار و برنامه ریزی بنشینید و طرح جامعی بوسیله متخصصان برای اداره شهر طراحی کنید. بعد به تازه میرسید به اولویت بندی کشتارگاه و ترمینال…. امیدوارم نظرم به دردتان بخورد.

 26. خاکستری گفت:

  0

  0

  مدتی است که شورا چسبیده به وظایفی که قاعدتا ارگان های دیگر باید انجام دهند. کار برای بناهای تاریخی و مرمت ان نباید از بودجه شهرداری و شورا انجام بگیرد. درست است که باید نسبت به اثار تاریخی لار حمیت داشه باشید اما این بدان معنا نیست که باید از جیب مردم خرج کنید. این کارها باید با چانه زنی و فشار به ارگان های دولتی مثل میراث فرهنگی صورت گیرد.شما باید به انها فشار بیاورید که اعتبار جذب کنند نه اینکه از درامد شهرداری که باید صرف دیگر امور شود استفاده کنید. لطفا قدرت چانه زنی خود را افزایش دهید

 27. ناشناس گفت:

  0

  0

  انتقاد از عملکرد فرهنگى شهردارى نتيجه منيت عوامل اجرايى مجموعه فرهنگى شهردارى است و اينکه منتقدين را داراي غرض بدانيد يکى از نشانه هاى انست. وقتى نارضايتي وجود دارد بايد بدنبال چرايى ان بود و نه توجيح ان. نتيجه يک کار فرهنگى از طريق نمود اجتماعى ان قابل لمس است وگرنه نشستن و گفتن که ما چه و چه کردىم که فايده اى. ندارد. مردم بهترين داور و منتقد فعاليتهاى اجتماعى و فرهنگى هستند و سعه صدر داشته باشيم.

 28. ناشناس گفت:

  0

  0

  کار شهرداری فقط شده آسفالتکاری مگه تو این شهر مشکل دیگه ای نیست؟

 29. ناشناس گفت:

  0

  0

  تفاوت مدیریت با توسعه پایدار همه جانبه با مویریت روزمره و بدون برنامه در اینه که شهرداری و شورا خودش رو در حد یه پیمانکار آسفالت کاری کاهش داده . مدیریت واقعی اینه که ۱٫نیازسنجی صورت گیرد ۲٫نیازها اولویت بندی شود .۳٫بهنریت روش برای تامین آن اتخاذ گردد ۴ .برای تامین آنها توسعه و رفع نیازها بصورت همه جانبه و چندین نیاز را همزمان و در کنار هم تامن کرد . شورا و شهردار محنرم شما که قرار نیست سال اول تمام شهر را آسفالت کنید و دیگر مشکلات را رها کنید . این شیوه فقط عوام زدگی شورا را نشان میدهد . توسعه و ابادانی بایست هماهنگ و فراگیر باشد . و نکته اصلی : شورا برای اطلاع از نیاز مردم از چه مکانیسمی استفاده می کند ؟ و آیا این شیوه ، علمی است یا استنباطی ؟

 30. ناشناس گفت:

  0

  0

  پروژه پارک نخل و بوستان محمدی چرا اجرا نمیشه. مردم به مکانهای تفریحی نیاز دارن

 31. ناشناس گفت:

  0

  0

  ۲۲ میلیون خرج سوگواره عاشورا کردید . میتونید بگید خروجی این کار چی بود ؟ با این پول میشد هر ماه یک نمایش اجرا کرد و هر دو ماه یکبار کنسرت موسیقی . با مخاطب چند هزار نفری و مشارکت چند صد نفر از هنرمندان . از شما هنردوست و منتقد هنری که الان در مسند ریاست شورا هستید توقع بیشتری داریم . ضمنا برای پست […] شهرداری تعریف و جایگاه بهتری و مجری و سیاستگذار بهتری باید برگزید

 32. رای من کو؟ گفت:

  0

  0

  ازنظر شورا اولویت و کار بزرک شورا شامل قشر مرفه میشود . یک . اونایی که پول دارن و گوشت میخرن پس کشتارگاه لازمه . دوم اونایی که بازم پول دارن و میرن مسافرت و باید ترمینال و بلوارفرودگاه مرتب بشه و برای ما که پول نداریم و پارک درست و حسابی باید خیابون گردی کنیم البته دستشون درد نکنه که دارن خیابون گردی مارو کم گودال و هموار میکنن

 33. ناشناس گفت:

  0

  0

  بجای ساخت فرهنگسرا مدیریت سینما رو در دست بگیرید یا یه سینمای کوچیک بزنید بخدا هم ه تاثیرش از فرهنگسرا بیشتره و هم میتونه هزینه خودشو در بیاره

 34. ناشناس گفت:

  0

  0

  نشریات محلی با کمترین هزینه تاثیر گذاری عمیقی بر فرهنگ و مسایل اجتماعی شهر داشته ان وقت […] با این بودجه چه کاری کرده ؟ تازه ادعاشون هم میشه

 35. ناشناس گفت:

  0

  0

  تو دهه اخیر چند متر به فضای سبز شهر اضافه شده ؟ در یک سال گذشته فقط دارید شهر رو اسقالت می کنید . اگه یک دهم این بودجه صرف فضای سبز میشد وضعیت الان خیلی بهتر بود . شماییکه از مدیریت شهری سر در نمیارید حداقل به حرف مردم گوش بدید وگرنه دوره بعد مثل شورای قبل از شما که فقط چسبیدن به همایش و کارهای رو بنایی به شکل بدی رای نمیارید

 36. ناشناس گفت:

  0

  0

  بابا چرا گیر دادین به آسفالت کاری خیابونا . بهتر از اینه که این بودجه تو […] حیف و میل بشه . ضمنا مردم اونایی که شکل ظاهری شونو به خاطر پست و مقام تغییر میدنو خوب شناسایی میکن

 37. ناشناس گفت:

  0

  0

  پرک شهر امکانت اولیه و مناسب نداره اونوقت مسیر ارتباطی شو درست میکن .

 38. ناشناس گفت:

  0

  0

  چرا به فکر مردم شهرقدیم نیستید . یک پارک درست و حسابی نداریم . سری به باغ ملی بزنید خجالت آوره . این همه شهرک درست شده فضای سبز ندارن اونوقت میگویند فرهنگسرا بزنیم . مشورا گذاشتن که بر شهردار نظارت داشته باشد حالا ما باید بشینیم و بگوییم شورا این کار را نکن و این کار لازم است . مگر شما احتیاجات مردم را نمی دانید

 39. فرهاد گفت:

  0

  0

  سلام. خسته نباشيد. تابحال كه عمليات خوب پيش رفته.
  ي فكري هم بحال هواي گرم لار بكنيد.
  گراش خيلي هواش خنكتره.
  درضمن. ماليات و دارايي هم گوروك ملت رو كنده.
  همچنين پليس راه هم مانع كسبه هاي لار شده. ديگه كمتر مينيبوس ها و گرمسيري ها ميان لار. صحراي باغ هم كه به لامرد وصل شده. ديگه بدتر.

 40. طرفدار شورا وشهرداری هستم گفت:

  0

  0

  مردم از شورا وشهرداری راضی هستند البته اگر همچنان ادامه دهید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان