میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱:۴۷ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 597 بازدید

با بسیج امکانات، ۹۰ درصد از راه‌های شریانی منطقه شانه‌سازی شد

مدیر کل راه و شهرسازی لارستان ضمن تأکید بر فعالیت جهادی در جبهه سازندگی، خبر داد

با بسیج امکانات، ۹۰ درصد از راه‌های شریانی منطقه شانه‌سازی شد

مدیر کل راه و شهرسازی لارستان از تلاش مضاعف راهداران با بسیج تمامی امکانات و نیروهای راهدار خود در سطح محورهای ارتباطی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، مهندس باقری فرد ضمن اعلام این مطلب، اظهار داشت: همه ساله در همه فصل ها عملیات راهداری محوری با هدف ایجاد محورهای ایمن برای بهره برداری کاربران جاده ای شکل می گیرد. اما آنچه بیش از همه در بحث راهداری اهمیت دارد و نقش مثمر ثمری در کاهش تصادفات داشته، اصلاح شیب شیروانی و شانه سازی کنار جاده ها می باشد.

وی راهداری را امری ضروری و برای حفظ جان مردم مهم خواند و افزود: به منظور رسیدن به اهداف اساسی در این مسیر لازم است با ارتقای ایمنی تردد گامی بلندتر در جهت کاهش تصادفات برداشته شود و بحمدلله با شانه سازی ۹۰ درصد از راه های شریانی در محورهای حوزه استحفاظی و بررسی کارشناسان در مجموعه راهداری، میزان تصادفات جاده ای با این اقدام کاهش اساسی داشته است.

باقری فرد با اشاره به حادثه انحراف یک خودرو در جاده لار به جهرم در نزدیکی روستای چاه‌گزی، ادامه داد: همین موضوع (اقدامات راهداری) توانست سبب نجات جان سرنشینان و کمترین آسیب به خودرو و سرنشینان شود و این نشان از تأثیر مستقیم اقدامات مذکور راهداران ما در مجموعه اداره کل راه و شهرسازی لارستان دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در لباس سربازان جبهه های سازندگی شهر و کشورمان در افق خدمت به مردم و جامعه نوین مهدوی هرگز از پای نمی نشینیم.


2 نظر

 1. آگاه گفت:

  1

  0

  به مدیرکل محترم بفرماید محور فداغ به دوراهی بیرم که کمتر از پانزده کیلومتر میباشد فکری برایش کنید نمیتوان اسمش گذاشت جاده از راه خاکی هم بدتره
  مردم بیرم چه گناهی کردند؟ ایا باید از حداقل امکانات رفاهی که جاده هست بی بهره باشند متاسفانه هر مدیر کلی میاید توانش بر جاده های لامرد میگذارد تمام جاده های لامرد در کل شهرستان دوبانده شده است ولی دریغ از جاده های لارستان

 2. ناشناس گفت:

  1

  0

  ضمن تشکر از جناب مهندس. جسارتا راه های شریانی به کدام نوع راه ها اطلاق می شود?

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان