میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۳:۵۵ ق.ظ سرویس:اجتماعی بدون دیدگاه 760 بازدید

با حضور رئیس جمعیت هلال احمر کشور پایگاه امداد و نجات «چهار برکه» لارستان افتتاح شد/ فرماندار خطاب به دکتر پیوندی: مشکلات اداری املاک هلال احمر لارستان را حل کنید

با حضور رئیس جمعیت هلال احمر کشور پایگاه امداد و نجات «چهار برکه» لارستان افتتاح شد/ فرماندار خطاب به دکتر پیوندی: مشکلات اداری املاک هلال احمر لارستان را حل کنید

با حضور رییس جمعیت هلال احمر کشور، معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، رییس کمیسیون فرهنگی مجلس و مدیر کل جمعیت هلال احمر استان فارس، پایگاه امداد و نجات بین شهری و جاده ای چهار برکه لارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور دکتر پیوندی رییس جمعیت هلال احمر کشور، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی وامور عمرانی فرمانداری، جعفری مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس، ماشاالله ثمری بخشدار مرکزی، رشیدی رییس هلال احمر شهرستان، مسئولین، معتمدین، خیرین و جمعی از امدادگران شهرستان، پایگاه امداد و نجات بین شهری چهار برکه لارستان افتتاح گردید.

در آئین بهره برداری از این پروژه فرماندار ویژه لارستان با تقدیر از خیرین سخاوتمند شهرستان تصریح کرد: امید می رود مناسب با مشارکت خیرین، مسئولان هم پیشگام شوند و اقدامات تکمیلی را انجام دهند و موجب دلگرمی خیرین گردند.

حسنی اظهار داشت: شهرستان لارستان گسترده ترین شهرستان استان فارس با ۶ بخش و ۸ شهر و بیش از ۱۵ هزار کیلومتر مربع وسعت است که در فاصله ۳۶۰ کیلومتر مرکز استان فارس قرار دارد که جای توجه ویژه و بیشتر مسئولان را دارد.

وی محور لارستان-بندرعباس را در زمره ۶ محور پرترافیک و پرخطر کشور معرفی کرد و افزود: این مسیر کریدور شمال به جنوب، متصل کننده مرکز استان به بنادر، دارای  وضعیت آب و هوایی خاص و غیره است.

حسنی در پایان خواستار رفع مشکلات و بروکراسی های اداری موجود درخصوص املاک هلال احمر در لارستان شد.

در این مراسم همچنین دکتر پیوندی رییس جمعیت هلال احمر کشور، دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، جعفری مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس هم به ایراد سخن پرداختند.

این پایگاه در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع با زیربنای ۳۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۷۵۵ میلیون تومان توسط حاج مرتضی عزیزپور خیر لاری و جمعیت هلال احمر در محل چهار برکه لارستان احداث شده است.

یاداور می شود که این پایگاه شامل اسکان و درمان اضطراری، مدیریت،استراحتگاه امدادگران و دارای یک دستگاه آمبولانس می باشد.

در پایان با لوح سپاسی از حاج مرتضی عزیزپور خیر این طرح تجلیل شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان