میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 جولای 2015 ساعت 12:21 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,619 بازدید

با حضور معاون وزير راه، دفتر سازمان بهسازي و نوسازي شهر لار گشايش يافت

با حضور معاون وزير راه، دفتر سازمان بهسازي و نوسازي شهر لار گشايش يافت

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از مناطق تاریخی و قدیمی آن از جمله قلعه اژدهاپیکر و بازار قیصریه و همچنین افتتاح دفتر سازمان بهسازی و نوسازی این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، داریوش نصر مدیر کل راه و شهرسازی لارستان، ضمن اعلام این خبر گفت: این دفتر با هدف خدمات رسانی به اربابان رجوع و کارگزاران شهرستان که قصد نوسازی بافت‌های فرسوده خود را دارند بازگشایی شده است.

DSC_0970

دکتر ایزدی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران به همراه دکتر روستا عضو هیات مدیره این شرکت در سفری یک روزه از سایر بافت‌های تاریخی و قدیمی شهرستان يعني مسجد چهاربرکه، قلعه اژدهاپیکر واقع در مرکز شهرستان، بازار قیصریه که ساخت آن به پیش از احداث بازار وکیل شیراز برمی گردد، کاروانسراهای گلشن و نو، آب انبار و دهنشیر محله قنبربیگی و خانه هاي تاریخی محمودی و خدنگ بازدید کردند.

در پایان این بازدیدها دکتر ایزدی مسائل مربوط به عملیات بازسازی و مرمت بافت های فرسوده شهر را در سالن کنفرانس اداره راه و شهرسازی لارستان بررسی کرد و عنوان داشت: مجموعه کارهایی که باید در منطقه لارستان انجام شود بسیار گسترده است و ما باید نیازهای مردم را مد نظر قرار داده و آنها را برآورده کنيم زیرا پاسخ به نیازهای مردم پیچیده نیست و بسیار تاثیر گذار است و برای رفع این نیازها و برون رفت از این چالش نیاز به مشارکت همه دستگاههای مربوط است.

DSC_1166

در این مراسم دکتر جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت که طی سخنرانی خود اداره کل راه و شهر سازی لارستان را یکی از سرمایه های خوب منطقه دانست و اضافه کرد: وجود اداره کل باعث شده که ما بتوانیم گامهای خوبی را در ابعاد و حوزه های مختلف برداریم و این زمینه را ایجاد می کند که ساختارهای مدیریتی مرتبط با احیای بافت ها را در مرکز شهرستان داشته باشیم.

در پایان جلسه نجیب زاده فرماندار فرمانداری ویژه لارستان و شهرداران بنارویه، جویم، اوز و نماینده شورای شهر بیرم به ایراد سخنانی پرداختند.

مطلب مرتبط:

گزارش تصويري سفر معاون وزير راه به لارستان

 


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    بازهم افتتاح موردي كه مدتهاست راه اندازي شده! به جاي اينجور مسايل تبليغاتي دنبال مديرعامل كارامد باشيد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان