میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 اکتبر 2014 ساعت 8:52 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 2,180 بازدید

با خواندن اين كتاب نويسنده بيرمي «آرام» شويد


20141004_021922با خواندن اين كتاب نويسنده بيرمي «آرام» شويد

به تازگي كتابي با عنوان «آرام» از «علي ملك پور» نويسنده اهل بيرم لارستان توسط انتشارات «نهر» به چاپ رسيده است. روي جلد و زير عنوان كتاب عبارت كمي عجيب «اولين و تنها كتاب راز اسلامي و جذب با سبك ايرانيان» نوشته شده است.

نويسنده همچنين در مقدمه كتاب خود در توضيح عنوان «آرام» چنين مي نويسد:

«براي شما كه دوستتان دارم مي نويسم و مي دانم كه براي درس خواندن تلاش مي كنيد و در پي مدارج علمي بالاتر هستيد. با خودتان عهد بستيد كه اگر روزي به آن هدفي كه داريد رسيديد علمتان و توانتان را در راه خدمت بيشتر به بندگان خدا صرف كنيد. بزرگان ديني ما فرموده اند: هرچيزي زكاتي دارد و زكات علم نشر آن است و بدانيد اي دوستان خوب من، اين تنها يك كتاب نيست كه فقط خوانده شود و به كناري گذاشته شود؛ اين يك طرح به نام «آرام» است كه مخفف چهار كلمه است: الف: آموختن، ر: رعايت كردن، الف: اعتماد داشتن و م: موفق شدن.»

همانطور كه از حال و هواي اين جملات بر مي آيد ملك پور سعي دارد در اين كتاب روش هاي موفقيت در زندگي و كسب آرامش را با توجه به علم روانشناسي و البته در بستر تعليمات ديني توضيح دهد.

اين كتاب در تيراژ ۲هزار جلد و به قيمت ۸۳۰۰ تومان عرضه شده است. همچنين به گفته نويسنده با توجه به استقبال زياد مخاطبان، چاپ دوم اين كتاب نيز به زودي انجام مي شود. گفتني است اين نويسنده بيرمي چند كتاب ديگر نيز در دست چاپ دارد كه كليد واژه تمام آنها «آرام» است.

علي-ملک-پور-1x


1 نظر

  1. لارستاني گفت:

    0

    0

    سلام . تشكر از آقاي ملك پور به خاطر اين اثر مفيد و كار بد يعي كه انجام داده اند وسپاس از سايت آفتاب كه در معرفي نويسندگان و آثار و مفاخر لارستان تلاش مي كنند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان