میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۵ ب.ظ سرویس:شهر و شهروند بدون دیدگاه 137 بازدید

با شخصیت «چرچیل» در فیلم «تاریک ترین ساعت» بیشتر آشنا شوید

با شخصیت «چرچیل» در فیلم «تاریک ترین ساعت» بیشتر آشنا شوید

فیلم سینمایی «تاریک ترین ساعت» به همت هنرسرای شهروند وابسته به حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار، دوشنبه ۱۴ مردادماه ساعت ۲۱ در هنرسرای شهروند لار (پارک حاشیه) نقد و بررسی می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در ادامه بررسی سینمای جنگ های جهانی در نشست این هفته هنرسرای شهروند فیلم تاریخی، جنگی و درام «تاریک ترین ساعت» به کارگردانی جو رایت و نویسندگی آنتونی مک‌کارتن نقد و بررسی می شود.

از بازیگران این فیلم که محصول سال ۲۰۱۷ بریتانیاست می‌توان به گری اولدمن، بن مندلسون، رانلد پیکاپ، و استیون دیلین اشاره کرد.

این فیلم در مورد سیاست راهبردی دولتمردان انگلیس به رهبری وینستون چرچیل است. چرچیل از یک سو تحت‌ فشار قرار گرفته بود تا یک قرارداد صلح با آدولف هیتلر امضا کند و از سوی دیگر هنوز از حمایت مردمی و سیاسی برای خواسته‌اش که شروع جنگ با هیتلر بود، برخوردار نبود. در این شرایط چرچیل سیاست ایستادگی و مقاومت در برابر زیاده خواهی‌های هیتلر را انتخاب کرد. وضعیت انگلیس در آن برهه زمانی و تاریخی عملاً به لحاظ توان نظامی یارای مقاومت در برابر ارتش تا دندان مسلح آلمان نازی را نداشت؛ ولی با اتخاذ یک سیاست راهبردی توسط چرچیل و حمایت مردمی توانستند در برابر هیتلر مقاومت کرده و بدون دادن کوچکترین امتیازی به آنها، آلمان ها را شکست بدهند.

فیلم «تاریک ترین ساعت» در شش بخش اسکار ۲۰۱۸ نامزد و در دوبخش بهترین بازیگرد مرد و بهترین گریم موفق به کسب اسکار شد.

گفتنی است «تاریک ترین ساعت» پانزدهمین فیلمی است که در دوره جدید نشست های سینمایی هنرسرای شهروند مورد نقد قرار می گیرد و شرکت در نقد و بررسی آن برای عموم آزاد است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان