میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 آوریل 2014 ساعت 3:45 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 12 دیدگاه 1,388 بازدید

با شوراي شهر كاملا تعامل دارم/ بودجه امسال را بالغ بر ۱۶ ميليارد بسته ايم

ghanbarnejadشهردار لار در گفت و گو با خبرنگار نشريه «صحبت نو»:

با شوراي شهر كاملا تعامل دارم/ بودجه امسال را بالغ بر ۱۶ ميليارد تومان بسته ايم/ تا اينجاي كار مردم از برخورد من رضايت دارند

ساماندهي و تجهيز پارك شهر، آسفالت خيابان مدرس جنوبي تا حوزه علميه، اجراي فاز اول ساختمان شهرداري و تعريض خيابان ورودي شهر از سمت شيراز مهمترين پروژه هاي شهرداري لار در آينده خواهد بود. اين جمله را شهردار لار در گفت و گو با خبرنگار نشريه «صحبت نو» گفت و البته تاكيد كرد تمام اينها مشروط به فراهم بود اعتبارات لازم است. محمدرضا قنبرنژاد همچنين از بودجه مصوب شده سال ۹۳ خبر داد و مبلغ آن را ۱۶ ميليارد و ۲۵۶ ميليون و ۳۰۰ هزار تومان اعلام كرد. بودجه اي كه طبق پيش بيني قرار است نزديك ۷۰ درصد آن به هزينه هاي عمراني اختصاص يابد.

شهردار لار در بخش ديگري از اين گفت و گو به رابطه خود با شوراي شهر اشاره كرد و گفت: با شوراي شهر كاملا تعامل دارم و اگر غير از اين باشد امور شهر با مشكل مواجه مي شود. وي البته اين حرف را به معناي ورود شوراي شهر به جزئيات امور شهرداري ندانست و تاكيد كرد: شهرداري لار طبق ضوابط و در مواردي كه لازم است از شوراي شهر مصوبه مي خواهد و اصلا اعضاي شوراي چهارم هم چنين ديدگاهي ندارند كه به جزئيات مسائل شهرداري وارد شوند.

قنبر نژاد همچنين در پاسخ به سوالي مبني بر نحوه برخورد با شهروندان خاطرنشان كرد: از ابتدا سعي كرده ام ارتباطم با مردم بي واسطه و صميمانه باشد و تصور مي كنم تا اينجاي كار مردم نيز از اين شيوه برخورد شهردار رضايت دارند. وي در اين باره افزود: اتفاقا چند روز قبل در جلسه اي به همكارانم گفتم با مردم مدارا كنند و با اين ديد كه مشكل مردم را حل كنند با آنها مواجه شوند نه اينكه هي بگويند نمي شود و نمي توانيم!  وي همچنين درمورد استقبال شهرداري لار از سرمايه گذاران حوزه شهري گفت: يكي از مهندسان شهرداري را موظف كرده ام هر وقت سرمايه گذاري به شهرداري آمد، تمام پرونده ها را از او بگيرد و تك تك كارهايش را انجام دهد و در نهايت كه كار آماده شد با سرمايه گذار تماس بگيرد تا به شهرداري بيايد.

وي همچنين در اين گفت و گو درباره موضوعات مختلفي مثل پروژه هاي نيمه تمام سال هاي قبل، سياستگذاري شهرداري در حوزه ميراث تاريخي و فرهنگي، حاشيه هاي ميدان بار مركزي، مشاوران خود، برنامه هاي فرهنگي ورزشي شهرداري و… اظهار نظر كرد.

مشروح گفت و گوي شهردار لار را مي توانيد در شماره بعد نشريه «صحبت نو» بخوانيد.


12 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام و درود بر شهردار عزیز
  من تو خیابون با چندتا از دوستان ایشون رو گیر آوردیم و نزدیک به ۴۰ دقیقه وقتشون رو گرفتیم و ایشون با صمیمیت تمام و تواضع مثال زدنی و بی تکلف صحبت های ما رو گوش دادن بدون اینکه بگن وقت ندارن، در همون لحظه چندتا از مسائل مطرح شده را پیگیری کردند و جالبتر اینه که مشکل حل شد… و این باعث دلگرمی مردم هستش که یکی به صحبتاشون گوش میده و براشون ارزش قائل هستش. ایشون واژه به من یا شهرداری ربطی نداره رو تا حد امکان استفاده نمیکنه. به امید توفیقات بیشتر برای ایشون.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام
  این عکسی که داره خنده می کنه خیلی سبک و مسخره می باشد . (قنبرنژاد را می گویم )

  • مرتضي گفت:

   0

   0

   اتفاقا عكس متفاوتي است و نشان از هوشمندي عكاس دارد. اينكه خواسته تفاوت اين شهردار با شهرداران قبل را با همين عكس نشان دهد. خوشرويي و ارتباط صميمي با شهروندان.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   عزیزم مهمترین عامل عملکرد می باشد . این عامل هم در بازه زمانی کوتاه مدت قابل تشخیص نیست . پس با یک نیش خند منظورت را به خوانندگان القا نکن .

 3. لاري گفت:

  0

  0

  پارك شهر ر ا اميدوارم بتوانند خوب ساماندهي كنند. ما كه نمي دانيم بچه هاي خود را كجا ببريم و پارك هاي شهر در شان لار نيستند.

 4. مرتضي گفت:

  0

  0

  معلوم نيست حميد منشي چه بلايي سر قنبرنژاد آورده!!!! عجب ريسكي كرده آقاي شهردار با اين خبرنگار ناقلا مصاحبه كرده. خدا به خير كنه.

 5. زنده باد لارستان گفت:

  0

  0

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شهردار محترم لار
  مطمئنا میتونید با حمایت از سرمایه گذاران اقدام موثری در جهت زیباسازی و آبادانی شهری انجام بدین. اگر بتوانید برخی مشکلات پیش پای این سرمایه گذاران (برای مثال مالیات های هنگفت) را حذف کنید و یا حداقل کاهش دهید مطمئنا آنها هم به سمت شما می آیند. لطفا دست سرمایه گداران را بگیرید. درضمن شهرداری گراش بارها و بارها حمایت خود را از سرمایه گذاران منطقه اعلام کرده و بنده مطلع می باشم که با برخی از این سرمایه گداران لاری نیز تماس گرفته و خواستار اجرای طرح هایشان در شهر گراش شده اند.

 6. دلسوز گفت:

  0

  0

  حمید منشی خیلی کلکه. تو حرفاش حتما انتقاد پیدا میشه …خخخخخخخخ

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  باعرض سلام وخسته نباشید
  کارکردشهردارگرامی بسیارعالی بوده وامیدواریم تلاش مستمرتان راادامه دهید

 8. وچ گفت:

  0

  0

  مهمترین خصوصیات یک شهردار همانا تعامل همفکری مشورت پذیری برنامه داشتن پاک بودن ومردمی بودن است که در وجود این شهردار جوان هویدا است با شورا ومردم اگر خوب باشید کارها روی زمین نمی ماند. فعلا راضی هستیم همانا که مردم از شورا وشهرداری راضی باشند خداوند نیر راضی است.

 9. شهروند گفت:

  0

  0

  کار شورا شهر لار وشهرداری نزذیک ۲۰ است.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان