میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 می 2019 ساعت 4:53 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 202 بازدید

با صدا و سیمای «آیت الله نسابه» در «اینستاگرام» همراه باشید

با صدا و سیمای «آیت الله نسابه» در «اینستاگرام» همراه باشید

همانطور که در خبرها خواندید آیت الله «سیدمحمدحسین نسابه» امسال نیز با آغاز ماه مبارک رمضان به لار آمد تا بار دیگر علاقه مندان این روحانی برجسته بتوانند نماز خود را با وی اقامه کنند و به بیانات او گوش بسپارند.

در این بین تعدادی از جوانان علاقه مند به وی نیز امکانی را فراهم کرده اند تا دیگر مشتاقان آیت الله نیز بتوانند متن، صدا و فیلم های جلسات و سخنرانی های او را پیگیری کنند.

در مقدمه صفحه جدید «اینستاگرام» آیت الله نسابه آمده است:

پیج آیت الله نسابه، پیرامون حضورِ رمضانی ایشان در لارستان است.

این پیج تلاش می کند به زاویه های گوناگون و گسترده حضرتِ آیت الله بپردازد. روحانی وارسته ای که با شکستن واژه ها و تعارفات، به فریاد و شهامت می توان گفت: عالم ربانی، دانشمند فرزانه و مجاهد ملیِ سرزمین ماست.

یادگاری از روزگارانِ آرمان و مبارزه؛ که در فراز نشیب های سخت دوران خود، استقلالِ شخصیتی و سلوک معنوی خود را با هیچ چیز معامله نکرده است… در این پیج قطعه هایی از خطبه های رمضانیه ایشان به صورت کلیپ تقدیم به علاقه مندانِ راه حقیقت خواهد شد.

علاوه بر این، به روایت ها و دیدارهایِ مردمی از ایشان پرداخته می شود و تلاش می شود تا ذرّه ای از پنجاه سال سلوک و جهاد  و عرفان این شخصیت عظیم ، بر جان عاشقان جاری شد.

باشد که سایه سار وجود ایشان ، پناه دل های ما باشد…

صفحه اینستاگرام آیت الله نسابه را از (اینجا) دنبال کنید. گفتنی است این صفحه از روز شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه فایل های صوتی و تصویری مورد اشاره را منتشر خواهد کرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان