میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۴:۰۷ ق.ظ سرویس:اجتماعی 3 دیدگاه 470 بازدید

با مجموعه مطالب و کلیدواژه «فردآبرق» همراه باشید

با مجموعه مطالب و کلیدواژه «فردآبرق» همراه باشید

آفتاب لارستان: آنها که مطالب این سایت را پیگیری می کنند می دانند که چند وقت پیش همزمان با برگزاری نمایشگاه سالانه wetex در شهر دُبی تعدادی از دانش آموختگان حوزه برق و آب به دعوت «گراشی از دبی» (که مجموعه مقالات حوزه توسعه وی را در این سایت خوانده اید «اینجا») از این نمایشگاه دیدن کردند. این نمایشگاهِ سالانه، میزبان شرکت های کوچک و بزرگ دنیاست تا تازه ترین محصولات و دستاوردهای بخش آب و انرژی خود را عرضه کنند.

این دانش آموختگانِ منطقه به همراه مدیران مسئول سایت های آفتاب لارستان و گریشنا ضمن بازدید از این نمایشگاه بین المللی معتبر حداقل دو نشست نیز با «گراشی از دبی» داشتند.

آنها پس از بازدید نمایشگاه و بازگشت از سفر مشغول فراهم کردن مقدمات تشکیل کارگروهی متشکل از متخصصین و مسئولان برای پیگیری مسائل حوزه آب و انرژی، بررسی و تقویت زیرساخت ها و جستجوی روش های تولید آب و انرژی پاک و ارزان برای منطقه اند.

درباره اهداف تشکیل این کارگروه، ساز و کار تاسیس و نحوه دعوت از اعضای آن در آینده توضیحات لازم ارائه می شود.

غیر از جنبه میدانی، از این پس گزارش های سفر این گروه به نمایشگاه آب و برق دُبی، مقالات اعضای کارگروه، چند مصاحبه با «گراشی از دبی» و هر موضوع و محتوای مرتبطی نیز با کلیدواژه #فردآبرق به مرور در سایت های آفتاب لارستان و گریشنا منتشر خواهند شد.

«فردآبرق» کلیدواژه ای متشکل از سه واژه «فردا»، «آب» و «برق» است و با جستجوی آن غیر از سایت های مذکور می توان در فضای مجازی نیزبه محتوای تولید شده در این موضوعات دسترسی یافت.

پس با ما و #فردآبرق همراه باشید.


3 نظر

 1. م. م گفت:

  0

  2

  اگر اینطور است که می گویید باید به گراشی از دوبی تبریک گفت. ایشان توانسته اند جریانی را به درستی ایجاد کنند که غیر از مسایل روزمره و پیش پا افتاده به مسایل کلان و تعیین کننده و زیرساختی اهمیت می دهند. اجر ایشان نزد خداوند محفوظ

 2. ریحانه گفت:

  1

  0

  من به عنوان فارغ التحصیل لاری علاقه مند به حضور در این کارگروه هستم
  لطفا راه ارتباطی چیزی اعلام کنید
  —————
  مدیریت: لطفا مشخصات خود را به این نشانی ایمیل فرمایید:
  monshionline@gmail.com

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  Thanks God (Khoda ra Shokr)
  I am proud of you Gerashi from Dubai, also (Gerishna and Aftab Larestan) as mature journalist that willing to work together for the national cause and regional development this is great. Sorry I do not have Persian keyboard I am H from usa.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان