میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۱۴ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 848 بازدید

با موافقت وزیر علوم، مرکز رشد واحدهای فناور لارستان صاحب مجوز اصولی و ساختمان می شود

با موافقت وزیر علوم، مرکز رشد واحدهای فناور لارستان صاحب مجوز اصولی و ساختمان می شود

نماینده مردم در مجلس، رئیس مرکز رشد واحدهای فن آور لارستان و مدیرعامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی به دیدار وزیر علوم رفتند.

به گزارش وب سایت نماینده مردم لارستان، خنج و گراش دراین دیدار که ۷ خرداد امسال در محل وزارت علوم انجام گردید آقایان منصور اسماعیلی مدیرعامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی و فرزاد قناعت پور مسئول مرکز رشد واحدهای فناوری لارستان نیز دکتر جعفرپور را همراهی می کردند.
دراین نشست صمیمانه ابتدا نماینده مردم ظرفیتهای بالقوه نیروی انسانی حوزه انتخابیه و منطقه را تبیین و به وجود تعداد قابل توجه دانشجویان لارستانی در دانشگاههای درجه یک کشور اشاره نمود و موارد حمایت نیک اندیشان منطقه از فعالیتهای اشتغال زای حوزه فن آوری را برای دکتر فرهادی تشریح کرد.

وی در ادامه درخواست نمود وزارت علوم نسبت به صدور مجوز اصولی مرکز رشد واحدهای فن آوری لارستان اقدام نماید که با قول مساعد و موافقت وزیر همراه بود.
در این زمینه منصور اسماعیلی درباره ورود خیّرین لارستانی پس از عرصه بهداشت و درمان به حوزه فناوری توضیحاتی داد و درخصوص احداث بنای مرکز رشد و فناوری لارستان توسط نیک اندیشان نکاتی را ارائه نمود.
دراین دیدار همچنین آقای قناعت پور نیز گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این زمینه را ارائه و صدور مجوز مرکز رشد لارستان را درخواست نمود و کمک وزارتخانه برای احداث ساختمان مرکز رشد لارستان که توسط خیّرین قرار است آغاز شود را خواستار گردید.
در پایان دکتر جعفرپور درخواست حمایت وزارتخانه دراحداث ساختمان مجتمع آموزش عالی لارستان را مطرح که باقول مساعد وزیر برای پیگیری در معاونتهای مربوطه همراه بود.


2 نظر

 1. مسعود گفت:

  0

  0

  براي ارتقا ي مرکز اموزش عالي به دانشگاه چه اقداماتي شد در محضر وزير

 2. عمران گفت:

  0

  0

  خبر انتزاع راه و شهرسازي چجوريه ،لطفا تو سايت بزنيد ،مثل اينکه در سکوت مسوولين و نماينده و سکوت رسانه اي اولين قدم، جدا شدن حوزه ي راهداري ادارات کل راه و شهرسازي و تبديل شدن به اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي بوده که شامل مراکز استانها و سه شهرستان جيرفت ايرانشهر و لارستان که اداره کل راه و شهرسازي دارن ميشده که جيرفت و ايرانشهر بهشون اداره کل راهداري دادن اما چون نماينده پيگيري نکرده لارستان حذف شده…پس خبر خوش اقاي موحدي قبل در اين مورد درست بوده

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان