میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 آوریل 2015 ساعت 2:15 ق.ظ سرویس:اجتماعی 4 دیدگاه 1,326 بازدید

با يك «كليك» از سياست هاي داخلي و خارجي دولت تدبير و اميد حمايت كنيد

HASHEMI_Rouhaniبا يك «كليك» از سياست هاي داخلي و خارجي دولت تدبير و اميد حمايت كنيد

سايت تازه تاسيس خبر فارس چند روز پيش از سفر حسن روحاني و هيئت دولت به استان فارس طي يك بيانيه از سياست هاي داخلي و خارجي دولت تدبير و اميد حمايت كرده همچنين از رئيس جمهور خواسته است در اين سفر حتما محمدجواد ظريف وزير امور خارجه نيز حضور داشته باشد. اين سايت امكان امضاي تمام كاربران خود زير اين بيانيه را نيز فراهم كرده است و از قرار معلوم اين بيانيه به انضمام تمام امضاهاي آن به رئيس جمهور تحويل مي گردد.

اگر شما نيز به امضا كردن اين بيانيه علاقه منديد به (اينجا) مراجعه كنيد. در ادامه متن كامل بيانيه مذكور مي آيد:

***

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه اقشار مختلف مردم استان فارس در حمایت از دستاوردهای داخلی و خارجی دولت تدبیر و امید و دعوت از حضور دکتر محمد جواد ظریف برای همراهی با کاروان تدبیر و امید در سفر به فارس

 مردمان سرزمین مهر از همان سلام نخستین که به آفرینش می دهند، اذانِ لطف حضرت دوست در گوش دارند و مُهر مهربانی، عطوفت و انسان دوستی بر روی و روح آسمانیشان، نقش بسته است.

ایران عزیز، این خاک آسمانی، در تمام دوره های دور و نزدیک تاریخ معطر به تدبیر و حکمت بزرگمردانی ست که دانش و روشنایی را در شناسنامه ی ایران و ایرانی ثبت نموده اند تا کتاب ها و کتیبه های جهان ، این مرز پرگهر را با پیشینه و پیشانی درخشانی که دارد، به قلب های مردم جهان منعکس کنند.

مردان و زنان نجیب شهیدستان ایران اسلامی در امتداد همین تاریخ پرشکوه، در بیست و چهارم خرداد ماه سال یک هزار و سیصد و نود و دو خورشیدی، خورشیدی دیگر از عشق خود را به این سرزمین پاک بر جهان معاصر تابانیده و فصل تازه ای از حیات روشن خود را به عالمیان نشان دادند.

اینک که فارس، این سرزمین پارسایان ادب و هنر و شیراز، این شیرازه ی فرهنگ و تمدن ایران اسلامی، در اردیبهشت بهشتی دیگری از تقویم خود افتخار میزبانی ریاست محترم جمهوری محبوب و اعضای ارجمند دولت تدبیر و امید را دارد، ما مردمان همه ی شهرهای این آستان آسمانی ضمن خیر مقدم به مهمانان عزیزمان، حمایت قاطع خود را از تدابیر ارزشمند دولت تدبیر و امید در عرصه های سیاست داخلی و خارجی و به طور خاص، تلاش های ارجمند و اجرمند بزرگمردان وزارت امور خارجه و هیات مذاکره کننده ی جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات دیپلماتیک هسته ای اعلام نموده و استدعا داریم، فرزند عزیز و برومند ملت ایران جناب آقای دکتر محمد جواد ظریف وزیر محترم امور خارجه ی کشورمان نیز دل های مردمان فارس را به قدوم خود، شادی مضاعف بخشند.

ان شاالله …

 


4 نظر

 1. لاري گفت:

  0

  0

  كار بسيار خوبي است. اين دولت بايد حمايت شود. دولتي كه توانسته با تدبير خود تا حد زيادي كشور را در مسير عقلانيت و تعامل با جهان قرار دهد. متن بيانيه نيز بسيار زيبا و دقيق نوشته شده است. اميدوارم محمد جواد ظريف را در لارستان هم ببينيم.

 2. همشهری گفت:

  0

  0

  کار خوبی است انشاالله همه وزرا بیایند و برای لار کار بزرگی کنند
  آقای ظریف هم اگه لازم باشه بیان از زحمات ایشون قدردانی می کنیم اما درباره مسائل هسته ای هنوز هیچ چیزی معلوم نیست؛ فعلا چیز خاصی به مردم نگفتن؛ تنها یک کلیاتی اعلام شده امیدوارم اون چیزای که از ما مخفیه خوب باشه.

 3. لارستان بیدار گفت:

  0

  0

  چیزهایی که لار نیاز داره به دور از احساساتی شدن لیست کنیم و از هیات دولت مطالبه کنیم؛
  چیزهایی در مسیر توسعه و رشد شهرمون
  خواهش میکنم احساساتی نشیم، بچه بازی هم درنیاریم
  که بعد که از لار رفتن بگیم حیف شد فلان چیز رو نگفتیم، فلان کار رو در خواست نکردیم و…

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  الان دقیقا از کدوم کار دولت باید حمایت کنیم؟!!!
  میشه وتضح تر بگین؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان