میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 ژوئن 2014 ساعت 1:53 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده 2 دیدگاه 1,062 بازدید

بخشدار صحرای باغ يارانه خود را به عمران اين بخش اختصاص داد

بخشدار صحرای باغ يارانه خود را به عمران اين بخش اختصاص داد

file_5023روابط عمومی بخشداری صحرای باغ: به پیشنهاد محمد رضا حزنی بخشدار صحرای باغ، حساب مشترکی با امضاي بخشدار و سید احمد قتالی امام جمعه عمادده در بانک ملی عمادده افتتاح گردید تا با کمکهای مالی مردم و همکاری دولت تدبیر و امید در بخش صحرای باغ در زمینه آب رسانی و جاده سازی اقدام گردد.

محمد رضا حزنی بخشدار صحرای باغ در اين باره گفت: بنده به امام جمعه محترم عمادده جناب آقای سید احمد قتالی پیشنهاد دادم که قصد دارم از اول امسال  یارانه خود را به حسابی مشترک با امضاي خود و امام جمعه واریز نمایم تا صرف عمران و آبادانی منطقه، در زمینه آب و راه گردد و ائمه جمعه و جماعات منطقه نیز در تبلیغ این مهم اقدام نمایند تا خیرین کمکهای مالی خود به بخش را به همین حساب واریز نمایند. همچنین مردم نیز به صورت دائم یا موقت از یارانه خود گذشته و یا مبلغی به ازاي یارانه خود به این حساب به طور مستمر  واریز نمایند تا بتوانیم با کمک دولت محترم تدبیر و امید این کمکهای مالی جمع آوری شده صرف عمران و آبادانی منطقه نماییم.

وی در ادامه اظهار داشت: امیدوارم خداوند توفیق دهد این عمل و قدم بسیار کوچک حقیر که در برابر همت خیرین منطقه بسیار کوچک و ناچیز است ادامه داشته باشد و انشاالله در صورت انتقال بنده از بخش صحرای باغ نیز به طور ماهیانه و مستمر به این حساب واریز خواهم نمود. حزني افزود: در اینجا از همت والای خیرین منطقه صمیمانه سپاسگزاری می نمایم و امیدوارم با تبلیغ ائمه جمعه و جماعات بخش و شوراهای محترم مردم و خیرین را تشویق نمایند کمکهای مالی خود را به این حساب واریز نمایند.

شماره حساب مذکور که در بانک ملی شعبه عمادده افتتاح گردیده به این شرح می باشد: (شماره حساب مشترک بخشدار و امام جمعه عمادده برای عمران و آبادانی بخش صحرای باغ: سیبا بانک ملی  ۰۱۰۹۸۰۶۳۹۱۰۰۵)


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  این که قبلا از یارانه انصراف داده بود؟؟؟!!!

 2. صحرای باغی مقیم خارج گفت:

  0

  0

  السلام علیکم ورحمه الله وبرکاته , خسته نباشید میگویم خدمت دست اندرکاران نشریه آفتاب لارستان که خبر منطقه ما را پخش میکنند . من با اینکه هنوز ایشان را ندیده ام ولی وصف خوش اخلاقی و مردمی بودن و دلسوز بودن ایشان را شنیده ام و بطور مداوم در نمازهای جماعت در مساجد ما حضورمی یابد و ایشان چه بسیار سخت کوش و پرتلاش برای منطقه هستند و با این مدت کمی که به منطقه آمده اند قدمهای مثبتی برای مردم برداشته اند و یکی از کارهای خوب ایشان همین گذشت از یارانه و مال خود است که خیراتی برای خود و رفتگان وی محسوب میشود و بانیان خیر و مردم باید به این حساب کمک کنند و هر کس به اندازه توانش کمک کند و مسئولین محلی و امام جمعه های محترم منطقه با ایشان همکاری و برای این حساب تبلیغ کنند . در آخر به آقای نجیب زاده فرماندار محترم به خاطر حسن انتخاب این بخشدار خوش اخلاق و مردم دار تبریک و به این بخشدار عزیز و هم زبان خودمان خسته نباشید میگویم . استداعا دارم مطلب من را چاپ کنید .

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان