میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در14 جولای 2020 ساعت 1:16 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 228 بازدید

بخشدار مرکزی لارستان بر فعالیت غیرحضوری دهیاران و اعضای شوراها تاکید کرد


1 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  *ضعف مدیریت دانشکده علوم پزشکی لارستان در مقابله با کرونا/ چرا احساس مسئولیت نداریم؟

  بیماری کرونا به سرعت درجای جای شهرستان لارستان و شهرستان های تحت مدیریت دانشکده علوم پزشکی لارستان در حال شیوع است، ترس و اضطراب در میان مردم مشهود است. شیوع بیماری کرونا در لارستان ، خنج و اوز و افزایش فزاینده تعداد مبتلایان و همچنین افزایش آمار فوتی ها که نشان از ناکارآمدی و ناتوانی در کنترل بیماری دارد، بار دیگر نشان داد که […] تا چه اندازه ضعیف است. شاید در ابتدای شیوع کرونا در کشور آمار فوتی ها در استان های البرز ، قم و گیلان نگران کننده و تاسف آور بود اما امروز در لارستان ، خنج و اوز شاهد آمار بالای مبتلایان و فوتی های ناشی از ویروس کوئید ۱۹ هستیم.
  آخرین آمار فوتی های کشور در روز ۲۴ تیرماه ۱۷۹ نفر اعلام شد که از این تعداد ۳ نفر سهم شهر لار بود و شاید اگر به تعداد شهرهای ایران نگاهی بیاندازیم ، واقعا ۳ نفر آمار بالایی برای شهر لار نیست ؟
  در حالی که خبر ابتلای بسیاری از پزشکان،پرسنل درمان و مسئولان دانشگاه های علوم پزشکی در نقاط مختلف کشور به دلیل مبارزه با کرونا هستیم […] دانشکده علوم پزشکی لارستان به عنوان مسئول اصلی ستاد مبارزه با کرونا در کجای داستان قرار دارد؟نقش ایشان در مبارزه با کرونا تنها در چند مصاحبه با رسانه های شهرستان خلاصه گردیده و دیگر هیچ.
  و باید گفت اگر نیروهای بسیج مردمی و خیرین بزرگوار شهرستان های لارستان،خنج و اوز نبودند معلوم نبود امروز وضعیت شهرستان های تحت مدیریت دانشکده علوم پزشکی لارستان به چه حال و روزی درآمده بود!!!

  آنچه طی این مدت از […] در موضوع مدیریت کرونا شاهد بودیم جدا از مصاحبه هایی که هر از گاهی آن هم برای رفع مسئولیت دیدیم، […] آمار و ارقام مبتلایان بود که در واقع اینگونه […] خود را پوشش می داد و عدم ارایه آمار شفاف را در راستای سیاست های وزارت خانه می دانست و این در حالی بود که شهرستان گراش با جزئیات کامل تمامی آمار را در اختیار شهروندان و رسانه ها قرار می داد.

  باید گفت علی رغم ظرفیت بسیار بالایی که در شهرستان های لارستان ،خنج و‌ اوز چه از بعد نیروی انسانی و چه از لحاظ مالی(خیرین) وجود داشت عملکرد دانشکده علوم پزشکی لارستان بسیار ضعیف بوده که اگر […] امروز شاهد آمار بالای مبتلایان به کرونا و فوتی های ناشی از شیوع کوئید ۱۹ نبودیم.

  باز هم باید گفت درود و خدا قوت به پرسنل خدوم بیمارستان های لار،اوز و خنج که همانند سربازان خط مقدم برای سلامتی شهروندان با ایثار و فداکاری در حال تلاش و خدمت گزاری هستند و دست مریزاد به نیروهای بسیج مردمی و خیرین بزرگوار که در این مدت آنچه در توان داشتند را به منصه ظهور گذاشتند تا سلامتی را به مردم این دیار هدیه دهند.

  نکته آخر اینکه علی رغم همه حمایت های خیرین، مردم و نیروهای بسیج جای تلاش ها و برنامه ریزی های موثر رئیس دانشکده علوم پزشکی در این روز‌های کرونایی خالی بود که اگر اینگونه می‌شد شاید کمک بیشتری به قطع سریعتر زنجیره بیماری صورت می‌گرفت و تضمینی برای سلامت بیشتر مردم رقم می‌خورد.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان