میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۳:۴۰ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 336 بازدید

بخش تولید فرآورده‌های خونی به سازمان انتقال خون لارستان افزوده شد

به همت یکی از خیرین شهر

بخش تولید فرآورده‌های خونی به سازمان انتقال خون لارستان افزوده شد

بخش تولید فرآورده‌های خونی در پایگاه انتقال خون لارستان گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت لارستان، هفته گذشته بخش تولید فرآورده‌های خونی پایگاه انتقال خون شهر جدید لار با حضور مسئولین و خیرین شهرستان افتتاح شد.

تعمیر اساسی ساختمان و خرید قسمتی از تجهیزات این بخش به همت حاج حسن راستی لاری (به نیابت از عموی خود، مرحوم حاج محمد باقر راستی لاری) با ۹۰ متر زیربنا و هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد ریال انجام شده و به بهره‌برداری رسیده است.

تعمیرات ساختمانی و احداث بخش فرآورده‌های خونی پایگاه از بهمن ماه ۹۵ آغاز و در فروردین ماه ۹۶ به پایان رسید. این بخش در خرداد ماه با دستگاه‌های به‌روز تجهیز شده و در هفته دولت آماده ارائه خدمات به همشهریان لارستانی شده است.

خرم‌بخت، رییس سازمان انتقال خون لارستان، ضمن سپاس از خانواده محترم راستی لاری، از حمایت‌های دانشکده علوم پزشکی، مجمع خیرین سلامت، دفتر امام جمعه، فرمانداری ویژه لارستان و دفتر نماینده شهرستان در تحقق این امر مهم تشکر و از مردم خیرخواه لارستان بابت همکاری همیشگی با سازمان و اهدای گران‌بهاترین سرمایه خود تقدیر کرد.

وی با اعلام دیگر نیازهای تجهیزاتی پایگاه انتقال خون، از جمله دستگاه شیکر پلاکت، یخچال بانک خون، فریزر نگهداری فرآورده‌های خونی و میز ریلیز، از نیک‌اندیشان و انسان‌دوستان شهرستان خواست دست سازمان را همانند همیشه به گرمی فشرده و در راه نجات جان بیماران متحد و یکدل شوند.


1 نظر

  1. احسان گفت:

    0

    0

    اي کاش مسوولين محترم با توجه به اينکه پايگاه انتقال خون لارستان ،جنوب فارس و حوزه ي شمال هرمزگان زير مجموعه اين پايگاه است را به سازمان مستقل ارتقا ميدادند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان