میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 فوریه 2015 ساعت 11:25 ق.ظ سرویس:اجتماعی, برگزیده ها 7 دیدگاه 3,252 بازدید

بدقولي مسئولان صداي انتقاد «مسعود راستي» را بلند كرد+ گزارش تصويري

در جلسه تجليل از مربيان هيئت هاي ورزشي:

بدقولي مسئولان صداي انتقاد «مسعود راستي» را بلند كرد!+ گزارش تصويري

سعيد رزاقيان:‌ مراسم تجلیل از مربیان هیئت های ورزشی شنبه ۱۸ بهمن ماه با حضور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش، امام جمعه لارستان و معاونان فرماندار به ميزباني اداره ورزش و جوانان در سالن غدیر برگزار شد.
اولین سخنران این مراسم طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان بود که در آغاز به ارائه عملکرد اداره خود در سال ۹۲ پرداخت و اشاره ای به هندبال برادران شهرداری لارستان کرد و گفت: بنده و همکارانم تمام سعی مان را کردیم تا این تیم به لیگ برتر برود؛ حتی مبلغ ورودی این مسابقات را نیز به حساب فدراسیون پرداخت کردیم ولی متاسفانه به دلیل كمبود منابع مالی نتوانستیم تیم را اعزام کنیم. وي در پایان سخنان خود درخواست هایی از جعفرپور نماینده مردم مطرح نمود که مهم ترین آن ها بازگشت مبلغ ورودی مسابقات هندبال برادران و تهیه یک دستگاه مینی برای اداره ورزش و جوانان جهت اعزام تیم ها به مسابقات برون شهري بود.

IMG_3059
دومین سخنران مراسم مسعود راستی مدیرعامل باشگاه شهید چمران و خیرانديش شناخته شده لاري بود. راستی صحبت هایش را با گلایه و اظهارات تند آغار کرد و گفت: به هر مراسمی می رویم مسئولان از عملکرد های خود سخن می گویند؛ این خوب است اما وقتی صحبت از حمایت می شود هیچ کس نیست! مگر یک خیر چقدر می تواند کمک کند؟!
وي افزود: بنده ۴ سال است در رده های مختلف نوجوانان، جوانان و تیم لیگ برتری هندبال شهید چمران را حمایت می کنم ولی تا به حال كمتر مسئولی حمایت كرده است. وي ادامه داد: تنها مسئولاني که خابگاه و امکانات در اختیار ما گذاشته اند مهندس انصاری فرد مدیرکل فرودگاه بین المللی لارستان و فیاض پور رئیس اداره آموزش و پرورش لارستان هستند.
وی در ادامه به انتقاد از نماينده مردم در مجلس پرداخت و گفت: چند ماه پس از نامه نگاری های فراوان و پس از رایزنی هاي آقاي جعفرپور با وزیر ورزش و جوانان قول ۲۰ میلیون به ما دادند ولی اکنون شما می گویید ۱۰ میلیون واریز شده و این ۱۰ میلیون هم سهم همه ی هیئت ها است؟!
راستي سپس اشاره اي به كم كاري هاي شوراي شهر سابق كرد و گفت: شايد خيلي ها از صحبت من نارحت شوند اما اعضای شورای قبلی شهر با تمام رايزني هايي كه مي گفتند فقط ۲۰۰ هزار تومان کمک کردند!

IMG_3065
وی اعضاي شوراي فعلي شهر لار را هم بي نصيب نگذاشت و گفت: همه ی اعضای شورای شهر در زمان انتخابات یکی از شعارهایشان حمایت از ورزشکاران بود ولی در حال حاضر هیچ حمایتی نیست.

پايان بخش سخنان راستی، حرفي بود كه هيچ كس دوست نداشت بشنود؛ وي گفت: اگر سال آینده هم به همین صورت ادامه پیدا کند دیگر بنده توان حمايت از اين تيم را نخواهم داشت.
سخنران پایانی این مراسم دکتر جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی بود که صحبت های خود را اینچنین آغاز کرد: انتقادهای آقای راستی انصافا به حق بود؛ وقتی شهرستانی محروم این چنین تیمی در لیگ برتر کشور دارد توقع مي رود همه مسئولان از این تیم حمایت کنند و هیچ فرقی بین برادران و خواهران نیست و همه ما مسئولان برای حل مشکلات ورزشکاران باید تلاش کنیم.
وی سپس به منطقه پهناور لارستان اشاره کرد و گفت: توجه داشته باشید لارستان با وجود شش بخش و روستاهای متعدد وقتی هزینه ای از مرکز به لارستان تعلق می گیرد باید بین همه این بخش ها و روستا ها پخش شود و صرفا به شهر لار محدود نیست به همین دلیل است که وقتی این اعتبارات را بين بخش ها و روستا ها توزيع و تقسيم می کنیم مبلغ ناچیزی بنظر می آید.
در پایان اين مراسم از مربیان هیئت های ورزشی تجلیل به عمل آمد.

عكس ها: ابوذر بيغرض

IMG_3069 IMG_3051 IMG_3054 IMG_3059 IMG_3072
IMG_3046
IMG_3095 IMG_3092 IMG_3091


7 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  بالاخره یکی پیدا شد حرف حق بزند آفرین بر جرات آقای راستی

 2. رضا گفت:

  0

  0

  درود بر خیر بزرگمرد لاری و درودی دیگر بر خبرنگار لارستان سعید رزاقیان با گزارش های خوب و کاملشون

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  اقای راستی سلام بالاخره سوپاپات زد بالا (جوش اوردی) همیشه حرف را باید زد تا به گوش برسد افرین

 4. باشی گفت:

  0

  0

  تندرستی و موفقیت خانواده محترم راستی

 5. لاری گفت:

  0

  0

  احسنت. بالاخره یکی پیدا شد که از تریبون رسمی بکوبه تو دهن اینایی که فقط شعار میدن و در عمل هیچ کاره اند

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  حرف آقای راستی بحق بود. اما نمایندگان شورای فعلی نیز کاری جز تفریحات خود ندارند.پس همه شعارها فقط شعار بود نه عمل . لاریها به یک غریبه بیشتر توجه می کنند تا یک لاری و برادر خود.

 7. ورزش گفت:

  0

  0

  فوتسال بانوان نیز با همین وعده ها ی پوچ مسئولان هیئت و اداره ورزش و جوانان از رده کشوری حذف شد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان