میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۴:۵۱ ب.ظ سرویس:مطلب شما بدون دیدگاه 703 بازدید

بدیهه‌ای برای «قَ‍ــدر»

بدیهه‌ای برای «قَ‍ــدر»

دلنوشته «کرامت الله بلوچی» در حال و هوای شب قدر

خدایا چه زیبا فرمودی که: وَإِذَا سَأَلَكَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْیَسْتَجِیبُوا لِی وَلْیُؤْمِنُوا بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ (۱۸۶ بقره) خدای خوب من… معبودا…

بهترین کلام و کتابت را که قرآن عظیم است، در بهترین ماه که رمضان است و در برترین شبها که قدر است، بر بهترین و برجسته ترین و شایسته ترین بندگانت محمد مصطفی (ص) که حبیب قلوب و طبیب نفوس است نازل فرموده ای….

ای خدای رحمن و رحیم! ای بزرگ پروردگار من! ای حی و ای قیوم! ای که تو بهترین وعده دهندگانی و وعده ات تخلف ناپذیر است! که: ان الله لا یُخلف المیعاد… ای که داده ات بی منت است و سراسر نعمت! و نداده ات پر از حکمت! ای که احکم الحاکمین و بصیرٌ بالعبادی… از تو می خواهیم بحق این کتاب و به حرمت این ماه و این شب که از هزار ماه بالاتر و برترست… و به حرمت حبیبت! و به صداقت گفته ات که: ادعونی اَستجِب لکم؛ همه را…..! همه ی ما را در مسیری که رضای تو در آن است قرار ده! که: «اللهم اخرج من الظلمات الوَهم و اَکرِمنی بالنّورِ الفَهم»؛ و عاقبتمان را به حالی نیکو آن گونه که خود می پسندی تغییر بفرما! که: «اللهم غیِّر سوءَ حالِنا بِحُسن حالِک….» و تقدیرمان را در این قدر پر از قدر، به بهترین تقدیر: الی احسن الحال، مقدر فرما ای مهربان ترین مهربانان!

ملتمس دعای خیرتان/ کرامت الله بلوچی- شب بیست و یکم رمضان ۹۶


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان