میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 دسامبر 2016 ساعت 6:24 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 654 بازدید

برآیند کیفی ایمنی راه‌ها در لارستان بالاتر از میانگین کشور است

img_9620مدیر کل نگهداری راه‌های سازمان راهداری کشور:

برآیند کیفی ایمنی راه‌ها در لارستان بالاتر از میانگین کشور است

روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان: دکتر رضا اکبری مدیر کل نگهداری راه و ابنیه فنی سازمان راهداری و حمل نقل جاده ای طی سفر دو روزه به همراه مهندس شادمانی مدیریت راهداری و مهندس کیان پور رییس اداره نگهداری راه و ابنیه فنی  اداره کل راه و شهرسازی لارستان از راه‌های حوزه استحفاظی این اداره کل بازدید نمود.

اکبری در حاشیه این بازدید راه‌های حوزه استحفاظی این اداره کل را با توجه به نزدیکی به استان هرمزگان که مبدأ و مقصد صادارات و واردات کشور است مهم و حیاتی قلمداد کرد و افزود: اگر بخواهیم ارزیابی خود را نسبت به این راه‌ها بیان کنیم و مقایسه‌ای در این خصوص داشته باشیم پتانسیل‌های خوبی برای توسعه کریدورهای موازی در منطقه لار به بندرعباس وجود دارد که خود می‌تواند محورهای جایگزینی باشد و مبنای توسعه در حمل و نقل کشور را به‌وجود آورد .

وی برآیند کیفی در حوزه لارستان را از میانگین کشور بالاتر دانست و تلاش همکاران حوزه‌ی راهداری را قابل تقدیر دانست و ادامه داد: امیدواریم بتوانیم با توجه به تلاش راهداران در این اداره کل، حمایت خوبی را برای ایمنی راه‌ها داشته باشیم. اکبری همچنین اقدامات در خصوص اصلاح شیب شیروانی، ایمن‌سازی موانع پرتگاهی را مورد تأکید قرار داد که در وضعیت جاده‌ها تأثیرگذار است و می‌تواند چهره‌ی بهتری به راه‌های این منطقه بدهد.

مدیرکل نگهداری راه و ابنیه فنی سازمان راهداری انتخاب مسیرهای جایگزین و احداث تونل در جهت حذف گردنه‌های پر خطر را اقدامی اساسی در جهت تسهیل عبور و مرور مردم و بالا بردن ضریب ایمنی عنوان کرد و گفت: هم اکنون نگهداری از همین گردنه‌ها هم چالش بسیار بزرگی است که با بررسی‌های صورت گرفته در این سفر و مشاهدات عینی ان‌شاءالله این موضوع هم بیش از پیش در دستور کار قرار خواهد گرفت.

این مقام مسئول همچنین اولویت در حوزه نگهداری راه و ابنیه فنی را بیشتر در راه‌های وروری و خروجی استان و مراکز بین دو شهرستان اعلام و تصریح کرد: راه‌هایی که امکان توسعه برای آینده داشته باشند و بتواند یک کریدور جدید را به‌وجود آورد از اولویت‌های کاری ما در این مجموعه است. وی همچنین ابراز امیدواری کرد مسأله هدایت آب‌های سطحی و زه‌کشی پل‌ها که از دغدغه‌های اداره کل راه و شهرسازی لارستان است به‌زودی برطرف شود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان