میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 جولای 2014 ساعت 10:00 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 955 بازدید

براي راهپيمايي روز قدس در لارستان برنامه ريزي شد

براي راهپيمايي روز قدس در لارستان برنامه ريزي شد

جلسه برنامه ریزی وهماهنگی مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در لارستان تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلسه برنامه ریزی و هماهنگی مراسم بزرگداشت روز جهانی قدس به ریاست عبدالرحیم مقیمی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه لارستان و با حضور تعدادی از روسای ادارات شهرستان در محل فرمانداری  تشکیل گردید.

qods

در این جلسه ابتدا مقیمی پیرامون برگزاری روز جهانی قدس واهمیت آن که با ابتکار حضرت امام خمینی (ره) به عنوان یک روز تاریخی وماندگار برکسی پوشیده نبوده ونیست؛ سخنانی را مطرح کرد.

وی همبستگی کامل خود را در حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین وغزه وانزجار خود را علیه رژیم نامشروع وغاصب اسرائیل را اعلام داشته واز همگان درخواست نمود تا با حضور پررنگ خود دراین مراسم همبستگی وحمایت خود را نسبت به ملت عزیز ومظلوم فلسطین وغزه اعلام نمایند.

در ادامه این جلسه پس از بحث و بررسی، تصمیماتی پیرامون هر چه با شکوه تر برگزار شدن مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در این شهرستان اتخاذ گردید.

گفتنی است مراسم راهپیمائی روز جهانی قدس، روز جمعه مورخ سوم مرداد ماه ۹۳ ساعت ۱۱ صبح آغاز خواهد شد که مسیر راهپیمائی از چهار راه پیروزی به سمت میدان شهید نصیری- میدان مدرس  و در پایان در مسجد جامع محل اقامه نماز دشمن شکن جمعه پایان خواهد یافت.

اضافه می گردد که سخنران این همایش جهانی دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان،خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

یادآور می شود که در این جلسه همچنین مصوب شد که در مسیر راهپیمائی هیچ خودرویی پارک نشود ودرصورت پارک خودرو، با جرثقیل حمل می گردد.

 


1 نظر

  1. گراشی گفت:

    0

    0

    لطفا همه عزیزان بیایید ودر راهپیمایی شرکت کنید ودستها بالا کنیم وشعار مرگ بر آمریکا ومرگ بر اسراییل ومرگ بر انگلیس با هم فریاد زنیم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان