میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در8 اکتبر 2014 ساعت 1:59 ق.ظ سرویس:اجتماعی 3 دیدگاه 1,087 بازدید

براي موضوعات جزئي به مردم گير ندهيد!

فرماندار لارستان در جمع پرسنل نیروی انتظامی:

براي موضوعات جزئي به مردم گير ندهيد!

معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان گفت: رأفت، اخلاق خوب و مهربانی با مردم بعنوان یک اصل باید سرلوحه کار نیروی انتظامی قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ علی اکبر نجیب زاده در جمع فرماندهان، افسران، درجه داران، سربازان و نیروهای انتظامی شهرستان لارستان در سخنانی اظهار داشت : بدون اغراق می گویم که یکی از فعالترین بخش های کشور، نیروی انتظامی است و آن به علت گستردگی و تنوع فعالیت عزیزان نیروی انتظامی است و این را همه بیان می کنند و به عینه نیز مشهود است.

وی ادامه داد: شماها ارتباط زیادی هم در شهر و و هم در روستا با آحاد مردم دارید و کار شما هم ارزش و هم اهمیت دارد و اگر نیروی انتظامی خوب کار کرد و عملکرد ش مثبت بود، طبیعتاً قضاوت مردم نسبت به نظام و دولت خوشبین و امیدوار کننده است و در غیر اینصورت قضاوت مردم نیز تغییر می کند.

farmandar-dar-naga

معاون استاندار فارس تصریح کرد: رأفت، اخلاق خوب و مهربانی با مردم، بعنوان یک اصل، باید سرلوحه کار نیروی انتظامی قرار گیرد و در کنار این، قانون نیز اجرا شود، چرا که  با حوصله و با اخلاق نیکو و پسندیده می شود رعایت قانون کرد. البته این را هم عرض کنم که  با قانون شکن می بایست بشدت برخورد گردد.

نجیب زاده با بیان اینکه جاهائی که می شود انعطاف نشان داد، عمل نمایید، افزود: با مجرمین و خلافکاران و کسانی که می خواهند نظم و امنیت اجتماعی را برهم بزنند با قدرت تمام شما نیروی انتظامی وارد عمل شوید اما برای موضوعات جزئی که خللی در نظم و امنیت ایجاد نمی نماید؛ به مردم گیر ندهید.

فرماندار ویژه لارستان با اشاره به اینکه  شما ها بیشتر در معرض امتحان و آزمایش هستید؛ خطاب به خود، مسئولین و نیروی انتظامی گفت: هیچ موقع در موقع عصبانیت تصمیم گیری نکنید و همیشه با طمأنینه در تشکیل پرونده و ارسال آن به دادگستری دقت لازم به عمل آید تا خدایی نکرده حقی از کسی ضایع نشود.       وی تاکید کرد: از قدیمی بودن ساختمان این منطقه انتظامی، کلانتری ها و پاسگاه ها و حقوق جزیی  پرسنل نیروی انتظامی اطلاع دارم، لذا همه بایستی کمک کنیم تا وضع به تدریج بهتر شود.

رئیس شورای تأمین شهرستان ادامه داد: کار شما سخت، مداوم و مستمرو حجم کارتان هم زیاد هست و این را ما و مردم هم می دانیم مطمئناً کار زیاد و خداپسندانه، اجر آن چند برابر است که خداوند هم در این دنیا و هم در آن دنیا دستتان را خواهد گرفت.

فرماندار ویژه لارستان خاطر نشان کرد: خدا را شکر در این شهرستان امنیت قابل قبولی حکمفرماست و این به واسطه لطف و عنایت خدای متعال و تلاش و کوشش شبانه روزی نیروهای امنیتی، نظامی، انتظامی، بسیج و قوه قضائیه بوده است. همچنین مردم شریف لارستان که مردمی نجیب هستند نیز در تأمین امنیت منطقه کمک کرده اند و از اول انقلاب تا زمان پیروزی انقلاب و حتی زمان جنگ مردم، سرنوشت جنگ را تعیین کردند و الان هم بایستی به مردم احترام بگذاریم تا وحدت و امنیت خوبی بین مردم و مسئولین و نیروهای مسلح به وجود آید. همچنانکه تاکنون نیز چنین بوده و خواهد بود. نجیب زاده اظهار داشت: هرجا مردم وارد شده اند ما پیروز میدان بوده ایم.

وی در پایان سخنانش عملکرد فرماندهی انتظامی لارستان راقابل قبول ارزیابی کرد و گفت: من بعد نیز همین تعامل  با مسئولین و مردم داشته باشید و در راستای امنیت پایدار تلاش کنید.


3 نظر

 1. لاری الاصل گفت:

  0

  0

  ای والله

 2. x گفت:

  0

  0

  حداقل جای شکرش باقی است ایشان منکر گیردادنهای الکی برخی از مامورین نیروی انتظامی نیستند.

 3. شهروند لارستاني گفت:

  0

  0

  بنام خدا بايد از اين فرماندار خوب و رزمنده ۸ سال دفاع مقدس كه عضو خانواده محترم شهدا نيز مي باشند تشكر و قدرداني كرد .

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان