میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 نوامبر 2020 ساعت 4:11 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 278 بازدید

برای تکمیل ساختمان «کتابخانه مرکزی» لار بیش از ۲میلیارد تومان اعتبار لازم است

برای تکمیل ساختمان «کتابخانه مرکزی» لار بیش از ۲میلیارد تومان اعتبار لازم است

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، مهندس حسن شبانی مدیرکل راه و شهرسازی لارستان، به اتفاق مهندس جان‌پرور مدیریت فنی و اجرایی این اداره کل از پروژه کتابخانه مرکزی لار بازدید و در جریان روند ساخت و تکمیل این پروژه قرار گرفت.

در ابتدای این بازدید جان‌پرور به تشریح این پروژه پرداخت و اظهار داشت: در سال ۹۲ پس از ادغام اداره مسکن و شهرسازی و اداره کل راه و ترابری لارستان و تشکیل اداره کل راه و شهرسازی لارستان، ساختمان کتابخانه که صرفا اسکلت ساختمان با پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصدی بوده از اداره کل راه و شهرسازی فارس به اداره کل راه و شهرسازی لارستان واگذار گردیده است و در سال ۹۵ اداره کل راه و شهرسازی لارستان قراردادی برای تکمیل ساختمان با پیمانکار منعقد نمود که به علت کمبود تخصیص اعتبار ادامه کار متوقف شد.

وی تصریح کرد: در سال ۹۸ با توجه به اینکه در پروژه مذکور اعتبار محدودی از سوی نهادهای متولی در اختیار این اداره کل قرار گرفت ولی اداره کل راه و شهرسازی لارستان جهت حفاظت از این بنا صرفا قرار دادی برای احداث پیرامونی کتابخانه با پیمانکار انجام داد که این امر باعث ساماندهی محیط پیرامون سایت این کتابخانه شد و هم اکنون علی رغم تخصیص محدود اعتبارات در شرف تکمیل عملیات بنایی در کتابخانه هستیم.

در ادامه این بازدید مدیرکل راه و شهرسازی لارستان با بیان اینکه: اکنون این ساختمان از پیشرفت فیزیکی ۷۰درصدی برخوردار است و از آنجایی که اداره کل راه و شهرسازی لارستان فقط مجری ساخت پروژه های عمومی و دولتی در حوزه استحفاظی این اداره کل می باشد، افزود: برای پروژه هایی که محل تامین هزینه های آن اعتبارات استانی است، این اداره کل صرفاً می تواند در موافقت نامه، پیش بینی اعتبارات لازم جهت تکمیل را به نهادهای متولی پیشنهاد دهد.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان خاطر نشان کرد: بر این اساس در سال جاری ۲۳ میلیارد ریال برای این پروژه اعلام نیاز شده و درصورتی که اعتبار پیش بینی شده از سوی مسئولین ذیربط در اختیار این اداره کل قرار گیرد اقدامات لازم برای تسریع در این پروژه صورت خواهد گرفت و ما نیز به سهم خود با رایزنی های لازم جهت بهره برداری سریعتر و تحقق خواسته مردم فرهنگ دوست این دیار تلاش خواهیم کرد.


2 نظر

 1. لاری گفت:

  2

  0

  از قدیم گفتن خجالت هم خوب چیزیه..۱۰ ساله که توی تکمیل یک ساختمان موندن..واقعا دو میلیاردم پولیه واسه دولت..نکنه منتظرن که اینم توسط خیرین تکمیل بشه..خدا واقعا پدر و مادر خیرین رو بیامرزه که اگر نبودن،لار خرابه ای بیش نبود.

  • دلسوز گفت:

   0

   0

   اینم از برکات آقای جعفرپور نماینده اسبق است که با توجه به رئیس کمسیون فرهنگی بودن نتونستن بودجه فرهنگی بگیرن باید پرسید ایشان هشت سال چه کردند؟؟همش وعده و حرف کاش کمی پاسخگو بودند منطقه را به عقب کشاندندهیچ کار مفیدی انجام ندادن به جز تفرقه در بین مردم منطقه

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان