میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 جولای 2020 ساعت 1:07 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 257 بازدید

برای نخستین بار «آزمون دکتری» نیز در لارستان برگزار خواهد شد

برای نخستین بار «آزمون دکتری» نیز در لارستان برگزار خواهد شد

دکتر طاهری رئیس مجتمع آموزش عالی شهرستان از برگزاری آزمون دکتری برای اولین بار در شهرستان لارستان خبر داد و افزود: با توجه به پیگیری های انجام شده در سال گذشته و رضایت سازمان سنجش کشور از برپایی سایر آزمون های انجام شده توسط مجتمع آموزش عالی لارستان به عنوان یک مرکز علمی و آموزشی در شهرستان، باعث شد تا بتوانیم برای اولین بار کنکور دکتری را برای داوطلبان لارستانی و شهرستان های جنوب فارس برگزار نمائیم.

وی با تاکید بر اینکه این مهم، سبب کاهش تردد داوطلبین منطقه به سایر شهرستان ها و کاهش هزینه و استرس داوطلبین خواهد بود؛ گفت: برخی از داوطلبین با توجه به شیوع کرونا امکان سفر و اقامت در شهرستان های دیگر جهت شرکت در آزمون را نداشتند که این خود نقطه عطفی است.

وی در ادامه افزود: روز پنجشنبه ۹ مرداد حدود ۲۵۵ شرکت کننده در ۹۶ رشته امتحانی در این شهرستان به رقابت خواهند پرداختند.

دکتر طاهری در ادامه گفت: با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا، حساسیت های ویژه این آزمون و لزوم رعایت نکات بهداشتی، از سوی سازمان سنجش آموزش کشور دستورالعمل های ویژه ای برای اطمینان هر چه بیشتر از سلامت شرکت کنندگان و عوامل برگزاری آزمون و آرامش خاطر داوطلبین در نظر گرفته شده است.

وی همچنین در ادامه یادآور شد: ۱۶ و ۱۷ و ۱۸ مرداد نیز آزمون کارشناسی ارشد برای پنجمین بار متوالی توسط این دانشگاه برگزار خواهد شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان