میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۳:۵۱ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 226 بازدید

برای نخستین بار عمل جراحی «میکروسکوپیک» در بیمارستان لار انجام شد

برای نخستین بار عمل جراحی «میکروسکوپیک» در بیمارستان لار انجام شد

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان، دکتر حمیدرضا ایزدی، رئیس بیمارستان امام رضا(ع) لار، با اشاره به یک عمل جراحی بی سابقه‌ای در این شهرستان اظهار داشت: بیمار ۶۰ ساله‌ای با مراجعه به جراح و متخصص مغز و اعصاب بیمارستان امام رضا(ع) لار از درد بسیار زیاد در ناحیه صورت شکایت کرد و مورد معاینه قرار گرفت.
وی افزود: این بیمار که ۱۵ سال با این درد دست و پنجه نرم کرده بود، پس از ۴ سال، از شروع درد، بیماریش تشخیص داده شده و با کاربامازپین تحت درمان قرار گرفته بود اما از شدت درد ناچار به کشیدن تمام دندان‌هایش شد.
رئیس بیمارستان امام رضا(ع) لار خاطرنشان کرد: این بیمار روزانه ۱۵ عدد قرص کاربامازپین برای تسکین درد خود مصرف کرده که متاسفانه آن هم موثر نبوده و درد وی همچنان ادامه یافته است.
دکتر ایزدی با بیان اینکه این بیمار برای درمان خود به چندین شهر و بیمارستان مراجعه کرده است گفت: جراحان و پزشکان اظهار داشتند که در صورت جراحی ممکن است فلج صورت و یا اندام‌ها رخ دهد و به همین دلیل اقدام به جراحی بیمار نکردند.
وی با اشاره به مراجعه این بیمار به بیمارستان امام رضا(ع) لار گفت: سرانجام در بیمارستان امام رضا(ع) پس از تشخیص و انجام اقدامات اولیه، دکتر مهران صداقت جراح و متخصص مغز و اعصاب بیمار را تحت عمل جراحی میکروسکوپیک قرار داده و بیمار بدون هیچ عارضه و با حال عمومی مساعد از بیمارستان ترخیص شده است.


1 نظر

  1. عصر بیداری گفت:

    0

    0

    سلام اینهمه توضیح آخرش معلوم نشد بیماری چه بوده؟ در کشور همه چیزمون اینجوریه

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان