میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 سپتامبر 2020 ساعت 10:07 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 163 بازدید

برای هر روستا یک پارک بازی، مکان ورزشی، کتابخانه و کانون فرهنگی و هنری راه‌اندازی می‌کنیم

بخشدار مرکزی لارستان:

برای هر روستا یک پارک بازی، مکان ورزشی، کتابخانه و کانون فرهنگی و هنری راه‌اندازی می‌کنیم

جلسه شورای اداری بخش مرکزی لارستان روز پنج شنبه، ۲۰ شهریور، با حضور دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و روسای ادارات مختلف شهرستان در سالن شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان تشکیل شد.

به گزارش زینب دلام از آفتاب لارستان، علی پیروز در این مراسم با تشکر از تلاش های دهیاران، شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین کمک های مردم و خیران در دوران کرونا اظهار کرد: کمک های مومنانه خیران به نیازمندان، زبان زد عام و خاص شد و توانستیم برای تمام نیازمندان بخش مرکزی، شهرها و روستاها هزاران بسته معیشتی تهیه و تقدیم کنیم.

وی افزود: برای نخستین بار، این بسته های معیشتی که توسط خیران بزرگوار و با همت دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا تهیه شد، در بین تمام نیازمندان در شهرها و روستاها و حتی عشایر، دامداران و کشاورزان نقاط مختلفِ بخش توزیع گردید.

بخشدار مرکزی لارستان در مورد برنامه های هفته دولت گفت: نزدیک به ۳۰ پروژه در هفته دولت برای افتتاح داشتیم، اما فقط توانستیم در مدت یک روز، هشت مورد را افتتاح یا کلنگ زنی کنیم و با توجه به کمبود وقت، سایر پروژه ها را برای هفته آینده گذاشته ایم.

پیروز تصریح کرد: امسال، سال آخر شوراهاست و در سال آینده، دو انتخابات در پیش رو داریم، انتخابات شوراهای اسلامی و انتخابات ریاست جمهوری.

وی خاطرنشان کرد: قدر همدیگر را در شوراها بدانید، شما به عنوان امین و منتخبان مردم انتخاب شده اید که چهار سال خدمت فی سبیل الله و بی منت به مردم انجام دهید، اما چالش هایی در پایان سال آخر شوراها دارید که باید با وحدت، انسجام، فعالیت و کار شما، دهیاران و شهرداران شهرها و روستاها از آن عبور کرد.

بخشدار مرکزی لارستان اظهار کرد: امسال باید سال جهش کار و تلاش باشد؛ همچنین، خیلی باید مواظب بداخلاقی های انتخاباتی بود.

علی پیروز افزود: اگر دست به دست هم دهیم، در پایان سال شورا، می توان کارهای ارزشمندی انجام داد که اگر بعد از دوره شما افراد جدیدی آمدند ناراحت نشوید که چرا این کار را انجام ندادم یا می توانستم بهتر انجام دهم.

وی خاطرنشان کرد: باید در کارهایمان عجله کنیم و بتوانیم با فعالیت های شبانه روزی کارهای ارزشمندی را برای نسل های آینده انجام دهیم.

بخشدار مرکزی لارستان خطاب به دهیاران گفت: اگر در روستایی فعالیت می شود، کار و تلاش دهیار است، اگر نمی شود مشکل دهیار است، دهیار نمی تواند آن مجموعه را بچرخاند.

پیروز خاطرنشان کرد: با فعالیت دهیار، مسائل ریز و درشت روستا برطرف می شود، پس می توان با سماجت و پیگیری مسائل و مشکلات را حل کرد.

وی تصریح کرد: قبل از هفته دولت، با مصوبات شوراهای روستاها و تخصیص اعتبارات دولتی، در تمام روستاهای بخش مرکزی (به غیر از یک روستا که خودشان صلاح ندیدند) پارک بازی راه اندازی شده که در چند روز آینده در بیشتر این روستاها افتتاح می شود.

بخشدار مرکزی لارستان اظهار کرد: دوست دارم در سال آخر دست به دست هم دهیم تا همان طور که برای هر روستا یک پارک بازی ایجاد کردیم، یک مکان ورزشی نیز راه اندازی کنیم، اگر مکان را داریم باید آن را تکمیل کنیم و اگر نداریم باید حتما آن را چه در شهر و چه در روستا راه اندازی کنیم. همچنین برای هر روستا یا شهر یک کتابخانه و حداقل یک کانون فرهنگی و هنری ایجاد کنیم.

علی پیروز افزود: اگر در شهر یا روستایی مکانی برای کتابخانه وجود داشته باشد، خیران، هنرمندان، انجمن کتابخانه های عمومی و رئیس کتابخانه عمومی لارستان برای تجهیز آن اعلام آمادگی کرده اند.

به گزارش آفتاب لارستان، در این جلسه امیر جاهدی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان، عبدالمهدی قاسمی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لارستان، مهدی اسماعیلی رئیس آموزش و پرورش لارستان، علیرضا بال افکن، رئیس بهزیستی لارستان، عبدالرحیم مقیمی، رئیس شورای شهرستان لارستان، هوشنگ دلاور، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) لارستان، امیر برومند، سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان و امیر علیرضایی، مسئول اورژانس اجتماعی لارستان پس از سخنرانی، به سوالات دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در زمینه های مختلف پاسخ دادند.

گزارش تصویری این نشست را از (اینجا) ببینید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان