میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در15 جولای 2019 ساعت 6:18 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 125 بازدید

برنامه‌های اوقات فراغت در سامانه «بچه‌های مسجد» ثبت شود

برنامه‌های اوقات فراغت در سامانه «بچه‌های مسجد» ثبت شود

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس بر ضرورت ثبت فعالیت اوقات فراغت کانون‌ها در سامانه بچه‌های مسجد تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون‌های فرهنگی‌ هنری مساجد جنوب فارس، محمدابراهیم اخوت با بیان اینکه طرح اوقات فراغت تابستانی در بیش از ۱۵۰ کانون فرهنگی هنری مساجد این شهرستان اجرا می‌شود، اظهار داشت: درگاه ثبت فعالیت‌های اوقات فراغت جهت ساماندهی فعالیت‌های اوقات فراغت در سطح کانون‌های فرهنگی هنری مساجد راه‌اندازی شده است. کانون‌های مساجدی که پایگاه اوقات فراغت را در این سامانه ثبت کنند، مورد حمایت قرار می‌گیرند.

وی افزود: مدیران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس می‌توانند با مراجعه به صفحه شخصی کانون فرهنگی و هنری مسجد در سامانه بچه‌های مسجد، نسبت به ثبت فعالیت‌های خود در شش محور فعالیتی قرآن و عترت، آموزش و توانمندسازی، هنری، شبکه‌سازی و فضای مجازی، کتاب و کتابخوانی و فعالیت‌های اجتماعی در گروه‌های سنی زیر ۷ سال، ۷ تا ۱۴ سال، ۱۴ تا ۲۱ سال، ۲۱ تا ۴۰ سال و بالای ۴۰ سال ثبت کنند.

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس با اشاره به برگزاری جشن‌های بزرگ کرامت و دختران آفتاب، آذین‌بندی و محله‌آرایی و برپایی ایستگاه‌های کریمانه و نذر شادی در دهه کرامت، تصریح کرد: تقارن دهه کرامت و همچنین دهه امامت با ایام برگزاری طرح اوقات فراغت، فرصت مناسبی است که کانون‌ها با بهره‌گیری از آن، نوجوانان و جوانان را با سیره و معارف و شخصیت نورانی اهل بیت(ع) آشنا سازند.

اخوت شعار امسال دهه کرامت را «خدمت کریمانه به رسم اهل‌بیت علیهم‌السلام» بیان کرد و گفت: شناسایی ظرفیت‌های وی‍ژه مساجد هر محله و بزرگداشت خادمان و رفع نیاز‌های مردمی به‌خصوص رفع نیاز هموطنان سیل‌زده را از جمله دستاورد‌های محوریت بودن این شعار ذکر کرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان