میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۴۱ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 245 بازدید

برنامه های هفته تربیت بدنی در لارستان اعلام شد

برنامه های هفته تربیت بدنی در لارستان اعلام شد

اداره ورزش و جوانان لارستان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش صد برنامه متنوع ورزشی را برگزار خواهد نمود.

طیبی رئیس اداره ورزش و جونان از برگزاری صد برنامه فرهنگی و ورزشی در لار و بخش های تابعه خبر داد و با توجه به فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش که از ۲۶ مهرماه تا ۲ آبان نامگذاری گردیده، این هفته را فرصتی مناسب جهت ترویج ورزش قهرمانی و همگانی دانست و از کلیه هیأت های ورزشی خواست تا الگوهای ورزشی را با اجرای برنامه های متنوع برای شهروندان نمایش بگذارند و در جامعه ایجاد نشاط و شادابی را برقرار نمایند.

وی افزود: ورزش باعث ایجاد شادی و نشاط در میان اقشار مختلف جامعه می شود که همین امر از بروز بیماری هایی مانند دیابت، فشار خون، اضطراب و سایر بیماری ها که کم تحرکی باعث آن می شود پیشگیری خواهد کرد.

وی گفت: همچنین با توجه به جلسات متعدد با هیأت های ورزشی و بخش های تابعه که برگزار گردید بیش از صد برنامه ورزشی در این هفته اجرا خواهد شد که می توان  از مهمترین برنامه های اجرایی اداره ورزش و جوانان را برگزاری پیاده روی همگانی، جشنواره های ورزشی بومی و محلی بانوان، برگزاری مسابقات متعدد ورزشی و برگزاری مسابقات کارکنان دولت در رشته های مختلف عنوان کرد.


1 نظر

  1. دانش آموز گفت:

    1

    0

    قرار شد پیاده روی ۱۵۰ هزار نفری داشته باشیم در این هفته که البته چند ماه قبل رئیس تربیت بدنی اعلام کردند. پس چرا الان جزو برنامه ها نیست؟!

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان